Ruják András kiváló teljesítményére nem volt válasza a hazai csapatnak.

Elolvasom
A bronzért mérkőzünk holnap HÍROLVASÓ

A bronzért mérkőzünk holnap

2017.09.17, 16:27 Kosárlabda

Hiába a visszatérő Barnies és Eilingsfeld jó teljesítménye, a Svitavy jobbnak bizonyult. Vasárnap fél ötkor a Zadar ellen mérkőzünk a harmadik helyért.

Elolvasom
Szoros meccsen vereség a ZTE ellen HÍROLVASÓ

Szoros meccsen vereség a ZTE ellen

2017.09.08, 20:31 Kosárlabda

A kisebb sérüléssel bajlódó Barnies, illetve az EB-n szereplő Ruják - Eilingsfeld duó nélkül is az utolsó pillanatig partiban voltunk Zalában.

Elolvasom
Mi újság a válogatottnál? HÍROLVASÓ

Mi újság a válogatottnál?

2017.08.09, 09:42 Kosárlabda

Egy év szünet után ismét van ASE játékos a nemzeti csapatban, Eilingsfeld János és Ruják András személyében ráadásul rögtön kettő. Lássuk, hogy értékelik eddig a felkészülést!

Elolvasom
Eilingsfeld és Ruják érkezik, új csarnokot építését tervezi az egyesület HÍROLVASÓ

Eilingsfeld és Ruják érkezik, új csarnokot építését tervezi az egyesület

2017.05.26, 09:05 Kosárlabda

A két válogatott játékos egyaránt két szezonra kötelezte el magát. Egy új csarnok építésének előkészítéséről is beszámolt a klubvezetés, melyet néhány éven belül birtokba vehet a csapat.

Elolvasom
Legyűrtek a sérülések, győzött a Sopron HÍROLVASÓ

Legyűrtek a sérülések, győzött a Sopron

2017.02.01, 16:42 Kosárlabda

Sokáig jól tartottuk magunkat, de végül Samenas és Will kiesését már nem bírtuk el. A csapat nem adta fel, az utolsó pillatig harcolt, de ez csak egy tisztességes vereségre volt elég ezúttal.

Elolvasom
A Sopron lesz a mai vendég HÍROLVASÓ

A Sopron lesz a mai vendég

2017.02.01, 07:56 Kosárlabda

Hazai pályán, közvetlen rivális ellen folytathatjuk a felzárkózást.

Elolvasom
Vereséggel rajtoltunk HÍROLVASÓ

Vereséggel rajtoltunk

2016.10.09, 16:59 Kosárlabda

Három negyeden át vezettünk Sopronban, de a vége a hazaiaknak sikerült jobban.

Elolvasom
Sopronban kezdjük meg az idényt HÍROLVASÓ

Sopronban kezdjük meg az idényt

2016.10.08, 17:01 Kosárlabda

Kemény meccs vár ránk a Hűség városában, a Kaposváron váratlan vereségbe beleszaladó hazaiak minden bizonnyal ki akarják köszörülni a csorbát. A csapatból mindenki egészséges, felkészülten várjuk a rajtot.

Elolvasom
Kiharcoltuk az elődöntőt! HÍROLVASÓ

Kiharcoltuk az elődöntőt!

2016.05.15, 16:14 Kosárlabda

Egy végletekig izgalmas mérkőzésen, az utolsó negyedet megnyomva legyőztük a Sopront és bejutottunk az elődöntőbe, ahol az Alba lesz az ellenfél. s

Elolvasom
Az ötödik meccs dönt a továbbjutásról HÍROLVASÓ

Az ötödik meccs dönt a továbbjutásról

2016.05.13, 16:00 Kosárlabda

Hiába Dunn újabb sokpontos estéje, valamint Watkins 20(!) lepattanója, a Sopron simán nyerte a mérkőzést. s

Elolvasom
Melyik arcunkat mutatjuk? HÍROLVASÓ

Melyik arcunkat mutatjuk?

2016.05.12, 19:58 Kosárlabda

Az első meccsen mutatott játékkal nem jelenthet gondot a továbbjutás, ám azóta kissé döcög a szekér. Mindenesetre egy győzelemmel már pénteken ott lehetünk a négy között, vereség esetén vasárnap jön az ötödik meccs.

Elolvasom
Ismét mi vagyunk előnyben! HÍROLVASÓ

Ismét mi vagyunk előnyben!

2016.05.10, 15:55 Kosárlabda

Jól kezdtük a mecset, de a Sopron a középső negyedekben a maga javára fordította az állást. A végjátékra azonban összekaptuk magunkat, és megnyertük a mérkőzést. s

Elolvasom
A fordított megvolt, most jön a sima? HÍROLVASÓ

A fordított megvolt, most jön a sima?

2016.05.09, 20:32 Kosárlabda

A tükörsima hazai győzelem után nagyon megcsúsztunk Sopronban. Hazai pályán ismét adott lehetőség, hogy előnybe kerüljünk.

2016.05.04, 16:00 Kosárlabda

Kiütöttük a Sopront a párharc első meccsén, egy pillanatig sem volt kérdéses, melyik csapat szerzi meg a győzelmet. s

Elolvasom
Mindenki Fehérvárra! HÍROLVASÓ

Mindenki Fehérvárra!

2016.03.08, 15:42 Kosárlabda

Szokás szerint nagyon kemény meccs vár ránk az Alba otthonában, mely komoly befolyással lesz az alapszakasz végeredményére.

Elolvasom
Hihetetlen feltámadással vertük a Sopront HÍROLVASÓ

Hihetetlen feltámadással vertük a Sopront

2016.03.05, 14:59 Kosárlabda

Watkins vezérletével 25 pontos hátrányból kapaszkodtunk vissza, és ismét bebizonyítottuk, hogy hittel és akarattal bármire képesek vagyunk! Szép volt fiúk! s

Elolvasom
Nehéz feladat előtt állunk HÍROLVASÓ

Nehéz feladat előtt állunk

2016.03.04, 15:51 Kosárlabda

A palánk alatt nagyot erősödő Sopronnal csapunk össze szombat délután (16.00), igencsak kellene a győzelem a pozíciónk megőrzéséhez.

Elolvasom
Nagy meccset nyertünk meg Sopronban HÍROLVASÓ

Nagy meccset nyertünk meg Sopronban

2015.11.21, 16:58 Kosárlabda

Remekül kezdtük a mérkőzést, ám a Sopron fokozatosan feljavult, a harmadik negyed végén úgy tűnt, nincs visszaút. A negyedikben azonban óriásit mentek a srácok, és hatalmasat küzdve végül behúzták a győzelmet. Szép volt fiúk!

Elolvasom
Sopronban igyekszünk javítani idegenbeli mérlegünkön HÍROLVASÓ

Sopronban igyekszünk javítani idegenbeli mérlegünkön

2015.11.20, 12:07 Kosárlabda

Tavaly háromszor is nyertünk a Hűség Városában, idén azonban eddig nem muzsikálunk túl fényesen idegenben. Illés Mátén kívül mindenki bevethető, így nagyjából teljes kerettel futunk neki a mérkőzésnek.

Elolvasom
Jászberény kipipálva HÍROLVASÓ

Jászberény kipipálva

2015.09.11, 15:50 Kosárlabda

Ezúttal a magyar mag húzta a csapatot. Tóth Ádám volt a legeredményesebb 19 ponttal, de az Eilingsfeld - Kovács - Medve trió is eljutott legalább kilencig. Holnap 18.30-kor döntőzünk a KTE-Szeged győztesével.

Elolvasom
Megvan a bronzérem! HÍROLVASÓ

Megvan a bronzérem!

2015.05.24, 15:59 Kosárlabda

Végig uraltuk a találkozót, köszönhetően többek között Jarrod Jones remeklésének. A két mérkőzés alapján teljesen megérdemelten szereztük meg a harmadik helyet, mindkétszer jobbak voltunk a Sopronnál. Szép volt fiúk!

Elolvasom
Idén először hazai győzelem született az ASE-Sopron párharcban HÍROLVASÓ

Idén először hazai győzelem született az ASE-Sopron párharcban

2015.05.21, 16:00 Kosárlabda

Egy percig nem volt kérdéses, melyik volt a jobb csapat ezen az estén. Egy-null ide, vasárnap Sopronban befejezhetjük a bronzéremért folyó csatát.

Elolvasom
Győztesen távoztunk Sopronból HÍROLVASÓ

Győztesen távoztunk Sopronból

2015.04.04, 16:00 Kosárlabda

Szabó Zsolt negyedik negyedbeli remeklésének, és a többiek alázatos és csupa szív játékának köszönhetően megvan a középszakasz második sikere. Szép volt fiúk!

Elolvasom
Ez megint nagyon nehéz lesz HÍROLVASÓ

Ez megint nagyon nehéz lesz

2015.04.03, 15:53 Kosárlabda

A Kecskeméten visszatért Wise megint megsérült, nem léphet pályára a Sopron ellen, ráadásul könnyen lehet, hogy kihagyja az idény hátralévő részét.

Elolvasom
Ezúttal is Sopron örülhetett a Gesztenyés úton HÍROLVASÓ

Ezúttal is Sopron örülhetett a Gesztenyés úton

2015.03.17, 17:02 Kosárlabda

Jones, Tóth és Wise hiányát nem bírta el a csapat, amely az utolsó negyedben nem bírta tartani a lépést a vendégekkel.

Elolvasom
Megfogyva bár, de törve nem HÍROLVASÓ

Megfogyva bár, de törve nem

2015.03.16, 19:39 Kosárlabda

Jarrod Jones mellett Tóth Ádám és Jeremy Wise is megsérült, nélkülük vesszük fel a harcot a Sopronnal.

Elolvasom
Megnyertük az alapszakaszt! HÍROLVASÓ

Megnyertük az alapszakaszt!

2015.03.04, 15:19 Kosárlabda

Lead...     NB1 - Középszakasz, 2. fordulóAtomerőmű SE - Soproni Sördögök 17-0 ( ,,, ) Paks, ASE Sportcsarok V.: Papp P., Török R., Szabó G. (Várhalmi Zs.) ASE: Dugat, Baki , Evans , Szabó , Eilingsfeld .Csere: Vezetőedző: Dzunic Branislav Sopron: Thomas , Ruják , Borisov , Dénes , Tóth .Csere: Vezetőedző: Sabáli Balázs Kipontozódott :  ill.    Fotó: Molnár Gyula

Elolvasom
Bronzérmes az ASE HÍROLVASÓ

Bronzérmes az ASE

2015.02.21, 14:24 Kosárlabda

Egyenlő felek csatáját hozta az első félidő, ám a harmadik negyedben átrobogtunk a Sopronon, és összességében megérdemelten nyertük meg a bronzcsatát.

Elolvasom
Idegenben győztük le a listavezetőt HÍROLVASÓ

Idegenben győztük le a listavezetőt

2015.01.08, 16:50 Kosárlabda

Három negyeden át jól játszottunk, ám az utolsó játékrészben felrémlett az októberi meccs, és labdája volt az egyenlítéshez a Sopronnak. Ezúttal azonban nekünk jött ki a lépés, és behúztuk a győzelmet.

Elolvasom
Rangadó vár ránk Sopronban HÍROLVASÓ

Rangadó vár ránk Sopronban

2015.01.08, 09:27 Kosárlabda

A Duna World televízió élőben közvetíti a mérkőzést, amelyen Szabó, Medve és Körtélyesi biztosan nem lép pályára, de Tóth Ádám szereplése is erősen kérdéses, aki bár elutazott a csapattal, de csak a helyszínen dől el, hogy tudja-e vállalni a játékot.

Elolvasom
Borisov kivégzett minket HÍROLVASÓ

Borisov kivégzett minket

2014.10.18, 15:58 Kosárlabda

Többször is megnyerhettük volna a találkozót, de végül a 34 pontig jutó montenegrói Borisov vezérletével a Sopron diadalmaskodott

Elolvasom
Rögtön itt is a szezon első rangadója HÍROLVASÓ

Rögtön itt is a szezon első rangadója

2014.10.18, 07:51 Kosárlabda

Az előző idényben nyolc alkalommal futottunk össze a Sopronnal, egyedül a Magyar Kupa elődöntőjében kaptunk ki tőlük. Szabó Zsolt eltiltás miatt kihagyja a mai meccset.

2014.07.22, 07:27 Kosárlabda

Az első meccsen Tóth Ádám volt a legjobb, a másodikon pedig Eilingsfeld János mutatta meg, mit tud.

Elolvasom
Ott vagyunk a döntőben! HÍROLVASÓ

Ott vagyunk a döntőben!

2014.05.27, 15:37 Kosárlabda

Az első félidőben impozáns játékot nyújtva a harmadik meccset is megnyertük, és ott vagyunk a döntőben. Az ellenfél szinte biztosan a Szolnok, a feladat pedig nem kicsi: a favoritot kell legyőzni a bajnoki címért!

Elolvasom
Egy lépésre a döntő! HÍROLVASÓ

Egy lépésre a döntő!

2014.05.27, 07:54 Kosárlabda

Kettő nullás ASE vezetésről folytatódik ma a bajnoki elődöntő a Sopron ellen. A találkozó 17.45-kor kezdődik, és a DigiSport is közvetíti.

Elolvasom
Ismét pontszegény meccsen vertük a Sopront HÍROLVASÓ

Ismét pontszegény meccsen vertük a Sopront

2014.05.24, 15:20 Kosárlabda

Végig szoros volt a mérkőzés, egy pillanatra sem dőlhettünk hátra. A bővebb rotációnak, és a kispadok közti különbségnek köszönhetően a végén mi hagytuk el győztesen a parkettet, és egyben megteremtettük az esélyt, hogy kedden lezárjuk a párharcot.

Elolvasom
Egy félidőn át volt szoros HÍROLVASÓ

Egy félidőn át volt szoros

2014.05.21, 17:36 Kosárlabda

Az első félidőben jól tartotta magát a Sopron, ám a másodikban fokozatosan felőröltük őket, és végül nagyarányú győzelmet arattunk.

Elolvasom
19.45-ös kezdés a Sopron ellen HÍROLVASÓ

19.45-ös kezdés a Sopron ellen

2014.05.20, 07:06 Kosárlabda

Kezdődik az elődöntő, amelyben Sabáli Balázs csapata, a Sopron KC lesz az ellenfelünk. A meccseket a tévé is közvetíti majd, így változnak a kezdési időpontok.

Elolvasom
Ezúttal simábban ment HÍROLVASÓ

Ezúttal simábban ment

2014.04.19, 16:46 Kosárlabda

Szoros első félidő után a harmadik és a negyedik negyedben uraltuk a mérkőzést, és végül ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk.

Elolvasom
18.30-kor fogadjuk a Sopront HÍROLVASÓ

18.30-kor fogadjuk a Sopront

2014.04.19, 10:00 Kosárlabda

Idegenben a jól játszó Sopron ellen csak második félidőben tudtuk megfordítani a meccset, most sem lesz sétagalopp. McGruder már edzett, de nem valószínű, hogy játszik.

Elolvasom
Megküzdöttünk érte! HÍROLVASÓ

Megküzdöttünk érte!

2014.04.05, 16:17 Kosárlabda

Jól kezdtük a meccset, de aztán a Sopron ránk erőltette az akaratát, és tízzel is elment. Fogcsikorgatva küzdöttük közelebb magunkat, majd a negyedik negyedben meg is tudtuk fordítani a mérkőzést!

Elolvasom
Visszavágtunk a kupaelődöntőért! HÍROLVASÓ

Visszavágtunk a kupaelődöntőért!

2014.02.21, 17:02 Kosárlabda

McGruder vezérletével végig vezetve, helyenként parádés játékkal sikerült győzni Sopronban, elvéve ezzel az ellenfél hazai veretlenségét.

Elolvasom
Visszavágunk? HÍROLVASÓ

Visszavágunk?

2014.02.20, 22:22 Kosárlabda

Folytatódik tovább az alapszakasz, amelynek utolsó előtti mérkőzésén Sopronba látogat az ASE. Bár az alapszakasz győzelem már zsebben van, a kupaelődöntőben elszenvedett vereség és a tévé nyilvánossága egyaránt elég nyomós okot szolgáltat arra, hogy alaposan odategye magát a csapat. Lássuk, mi várható a mérkőzésen!

2012.04.25, 18:25 Kosárlabda

Körmenden ért véget számunkra az idény...

2011.02.05, 19:41 Kosárlabda

Kacsa és Körte tartotta a lépést a Körmend magyarjaival.

2010.04.08, 11:12 Kosárlabda

A tavalyi bajnoki döntő két résztvevője csap össze egymással április 10.-én szombaton 18 órakor Pécsett a Lauber Dezső Sportcsarnokban. A mérkőzésnek már csak a legutóbbi aranyérmes, vagyis az Atomerőmű SE számára van tétje. Méghozzá nem is kicsi.

Elolvasom
Új év, új remények!? HÍROLVASÓ

Új év, új remények!?

2010.01.10, 15:29 Kosárlabda

Nem kezdte jól a 2010-es esztendőt az Atomerőmű SE. Az Uniqa Magyar Bajnokság 13. játéknapján az ASE a PVSK Pannonpower együttesét fogadta.

Elolvasom
Idén sem megy a Pécs ellen... HÍROLVASÓ

Idén sem megy a Pécs ellen...

2010.01.09, 19:03 Kosárlabda

Atomerőmű SE - PVSK-Pannonpower 53:55 (18:12, 5:14, 12:15, 18:14)Paks 1000 néző, Játékvezetők: Földházi T., Pálla Z., Hegedűs T., Ellenőr: Szaniszló S.

Elolvasom
ASE- PVSK beharangozó HÍROLVASÓ

ASE- PVSK beharangozó

2010.01.07, 09:54 Kosárlabda

Az év első mérkőzésén a bajnok Atomerőmű SE és a döntő vesztese, vagyis a PVSK- Pannonpower csap össze a Gesztenyés úti sportcsarnokban. A felek a szezon kezdetekor már játszottak egymással, hasonló szereposztás és pályaviszonyok mellett.

2009.08.29, 19:10 Kosárlabda

Atomerőmű SE - Pécsi VSK Pannonpower 73:57 (16:22, 14:10, 22:15, 21:10)Szekszárd 500 néző v: Szabó, Vétek, KirályASE: Horváth 14/9, Clark 3, English 7/3, Dill 8, Gulyás 4, cs: Körtélyesi 6, Horti 2, Kovács 8/3, Medve 7/3, Kiss 12/12, Morgen 2,PVSK: Lakatos 2, Hosszú 3/3, Ross 9, Helbich 17/3, Perincic 12/9, cs: Kirkland 3/3, Ruják, Czigler 6, Tóth 5/3, Lepsényi, Eilingsfeld, Kovács,

Elolvasom
Hegyvidék - Atomerőmű SE 67-78 HÍROLVASÓ

Hegyvidék - Atomerőmű SE 67-78

2009.02.23, 20:06 Kosárlabda

Enternet-NTE Hegyvidék-Atomerőmű SE 67-78(20-17, 15-24, 7-24, 25-13) Szoros első félidő után fektette kétvállra az Enternet-NTE Hegyvidék csapatát az Atomerőmű SE. Budapest, 500 néző. V: Király, Szabó G., JakabPAKS: Mészáros Z. 7, WILLIAMS 25/3, GOSA 17/6, I. Johnson 5/3, Csaplár-Nagy E. 9. Csere: Panta, English 9, Kiss Zs. 3/3, Medve 3.Edző: Dzunics BraniszlavHEGYVIDÉK: Krasznai T., Simon N. 8/6, A. JOHNSON 26/15, Fülöp G. 2, Keresztes 8. Csere: Ruják 4, YOUNGER 15/9, Beák 4, Will T.Edző: Hartai TamásKipontozódott: Keresztes a 36. percben.Legjobb dobók: A. Johnson 26/15, Younger 15/9, ill. Williams 25/3, Gosa 17/6.Webszemle:EnterNet-NTE Hegyvidék - Atomerõmû SE 67-78, statisztika - ferfikosar.hu - A légióscserén áteső ASE ezután újabb, sorozatban immár a negyedik győzelmét aratta hétfőn a Hegyvidék elleni fővárosi összecsapáson. Az ellenfelünk szakmai felkészítésében szerepet vállaló Sabáli Balázsnak is jelentős része lehetett abban, hogy végül a reméltnél szorosabban alakult a találkozó. lyannyira, hogy az első negyedet a hazaiak nyerték 20-17-re, s csak a nagyszünet előtti percben sikerült először kétkosárnyi előnyt kiharcolniuk Williams-éknek. Fordulás után aztán a sérült Gulyást nélkülöző paksi csapat Williams, Gosa és Csaplár-Nagy vezetésével állva hagyta nyeretlen ellenfelét, összességében huszonhárom pontosra növelte előnyét a befejező játékrészre.A záró negyed aztán éppen ellenkezője lett a harmadiknak, a Hegyvidék hátránya felét ledolgozta, a győzelem megszerzésére azonban nem volt esélye. Összességében a Paks győzelme teljesen megérdemelt, a papírformának teljesen megfelel.Csapatunk legközelebb az Zalakerámia-ZTE gárdájához látogat (2009. február 28., szombat 1700).Forrás: Heti Hírlevél - 8. hét

Elolvasom
2008/2009. - 5. forduló Atomerőmű SE – EnterNet-NTE Hegyvidék HÍROLVASÓ

2008/2009. - 5. forduló Atomerőmű SE – EnterNet-NTE Hegyvidék

2008.11.10, 09:55 Kosárlabda

Atomerőmű SE - EnterNet-NTE HegyvidékATOMERŐMŰ SE - NTE HEGYVIDÉK 100-63 (29-19, 22-13, 20-10, 29-21)Paks, 800 néző. V: Domokos, Maár, GyurkaPAKS: NICHOLS 16/3, Williams 10/3, GOSA 23/3, Johnson 10/6, Csaplár-Nagy E. 10. Csere: Mészáros Z. 1, MEDVE 10, KISS Zs. 8/6, Panta, MORGEN 10/3, Kiricsi 2. Edző: Sabáli BalázsHEGYVIDÉK: Ruják 9/3, Krasznai 3/3, Beák, LÁZÁR 14, Fülöp 10. Csere: Kováts R. 6, Hajmásy 1, Faragó 5/3, Likár, WILL 15/3. Edző: Kováts LászlóAz eredmény alakulása: 4.p: 11-4, 8.p: 19-13, 12.p: 31-19, 14.p: 35-21, 18.p: 45-25, 22.p: 53-34, 24.p: 58-36, 28.p: 67-40, 32.p: 75-44, 36.p: 87-53 Kipontozódott: Fülöp a 35., és Beák 38. percben.Statisztika:    MESTERMÉRLEGSabáli Balázs: – Lelkes csapat ellen behúztuk a győzelmet. A cél az volt, hogy lehetőséget adjunk a cserejátékosoknak, akik éltek is ezzel. Kováts László: – Gratulálok a Paksnak a győzelemhez. Önmagunkhoz képest célunk volt az előrelépés – remélem hogy a játékvezetők is megtalálják a helyüket a pályán... Nekünk is ez a célunk. Webszemle:Mégsem maradt el a játéknap, kosáreső Pakson, Kaposváron és Zalaegerszegen  - Sporthíradó - Videó: A 100. pont - A fájl nagysága 32 MB, a tipusa mpg, a kép mérete 720-576, a képarány: 16:9, a lejátszás ideje: 27 mp.; készítette: www.PaksNET.hu A videó letöltődéséhez nagy sávszélességre és igen erő gépre van szükség, mert ennek a hiányában szaggat a kép és a hang.A videó elindulása után jobb egérgomb/nagyítás/teljes képernyő, illetve az ismétlés bekapcsolása ajánlott. {mpg}081108_ase_hegyvidek_100-63{/mpg}Képriport: www.PaksNET.hu{morfeo 6}