Sima győzelem a második helyezett ellen HÍROLVASÓ

A második negyedtől átgázoltunk a Körmenden

Elolvasom
Az első negyedet követően átrohantunk a Pécsen HÍROLVASÓ

Az első negyedet követően átrohantunk a Pécsen

2017.10.14, 19:39 Kosárlabda

Nehezen indult a mérkőzés, de miután megtaláltuk a ritmust, már nem volt kérdéses a vége.

Elolvasom
Otthon tartotta az első helyet a Falco HÍROLVASÓ

Otthon tartotta az első helyet a Falco

2017.09.23, 19:44 Kosárlabda

Az első negyedben még vezettünk, de aztán szép lassan felőröltek minket a hazaiak, az utolsó negyedben pedig örömjátékkal duplázták meg a különbséget és megérdemelten nyerték meg a VIII. Horváth Zoltán Emléktornát.

Elolvasom
Döntőt játszunk holnap HÍROLVASÓ

Döntőt játszunk holnap

2017.09.22, 18:19 Kosárlabda

A második félidőben elöl-hátul kiváló teljesítményt nyújtva léptük le a Komarno csapatát.

Elolvasom
A Zadar ellen is kevésnek bizonyultunk HÍROLVASÓ

A Zadar ellen is kevésnek bizonyultunk

2017.09.17, 18:41 Kosárlabda

Az utolsó negyedre ismét teljesen szétestünk, így végül a negyedik helyen zártuk a tornát.

Elolvasom
Ezúttal 26 volt közte HÍROLVASÓ

Ezúttal 26 volt közte

2017.08.27, 20:52 Kosárlabda

A 32 pontos Hinds vezérletével ismét magabiztosan győztük le a Bonyhádot.

Elolvasom
A 2017/18-as idény első edzése HÍROLVASÓ

A 2017/18-as idény első edzése

2017.08.16, 11:09 Kosárlabda

Molnár Gyula képriportja a rajtról

Elolvasom
Eilingsfeld és Ruják érkezik, új csarnokot építését tervezi az egyesület HÍROLVASÓ

Eilingsfeld és Ruják érkezik, új csarnokot építését tervezi az egyesület

2017.05.26, 09:05 Kosárlabda

A két válogatott játékos egyaránt két szezonra kötelezte el magát. Egy új csarnok építésének előkészítéséről is beszámolt a klubvezetés, melyet néhány éven belül birtokba vehet a csapat.

Elolvasom
 A Szolnok Pakson is jobban muzsikált HÍROLVASÓ

A Szolnok Pakson is jobban muzsikált

2017.03.14, 09:06 Kosárlabda

Bár egy rendkívül hasznos mérkőzést játszottunk a Szolnokkal azonban a fizikális fölénnyel még mindig nem sikerült mit kezdenünk. A 4. negyedben sajnos akarati tényezőkkel is voltak problémák és ez megmutatkozott a lepattanók arányában is (ASE 33 - Szolnok 55).ASE - Szolnok  64:84Csobán 4, Pupp 17, Plézer 13 Varga -, Major 7, Bérces 2, Dorogi 3, Kalmár 2, Kling 3, Szalai 8, Krasznai 52017.03.02. Paks ifj. Morgen Frigyes

Elolvasom
Kaposvár Pakson is jobbnak bizonyult HÍROLVASÓ

Kaposvár Pakson is jobbnak bizonyult

2017.02.14, 11:58 Kosárlabda

Ősszel Bagó Martinnal sem sikerült a Kaposvárt elkapnunk most pedig végig domináltak a vendégek. Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy az U18 éjfélkor ért haza Szolnokról és igen csak látszott a fiúkon a fáradtság. Ettől függetlenül sokkal több egyéni jó teljesítményt szeretnénk látni ami jó néhány játékosban benne van de elengedhetetlen, hogy megfelelő mentális állapotban játszák le a játékosok a másfél órát ami a héten a számukra - sport tekintetében - a legfontosabb másfél óra.ASE - Kaposvári KK  65:84Pupp -, Plézer 7, Major 3, Gulyás 18, Dorogi -, Kalmár 4, Illés 25, Szalai 2, Krasznai 62017.02.11.  Paks ifj. Morgen Frigyes

Elolvasom
Elkaptuk a Sopront és a Jászberényt HÍROLVASÓ

Elkaptuk a Sopront és a Jászberényt

2017.02.14, 11:57 Kosárlabda

Sajnos Bagó Martin a szezon végéig kiesett a rotációból ( fáradásos csonttörés ), így kicsit más szerkezetben és felfogásban játszik az U20. Ennek ellenére az elmúlt két mérkőzést sikerült megnyerni úgy is, hogy nagy szerepet kaptak az U18 játékosok.ASE - Sopron KC 106 : 91Csobán 2, Pupp 10, Plézer 23, Major 10, Gulyás 24, Kalmár 12, Bérces -, Illés 16, Szalai 2, Krasznai 72017.02.01.Jászberény - ASE  52 : 75Csobán 4, Pupp 11, Plézer 9, Major -, Gulyás 6, Dorogi -, Kalmár 16, Bérces 4, Illés 19, Szalai 4, Krasznai 22017.02.04. ifj. Morgen Frigyes

Elolvasom
Szolnokon nem voltunk elég élesek HÍROLVASÓ

Szolnokon nem voltunk elég élesek

2017.02.14, 11:26 Kosárlabda

Kiemelt bajnokságban szerepel az U18 ami egy rendkívül jó eredmény a csapat számára. Ebben a szezonban a csapatjátékon kívül a legfontosabb küldetés, hogy a játékosak ( egyénként ) sok játékelemben mutassanak jó statisztikai számokat és megfelelő koncentrációval játszanak a kapott játékperceikben. Persze jó lenne minden mérkőzést megnyerni de a legfontosabb, hogy a potenciális játékosaink fejlődjenek ha már sikerült kiharcolni, hogy a legjobb csapatokkal játszunk.Szolnokon voltak jó teljesítmények és voltak amik kicsit elmaradtak a vártnál de bízom benne, hogy hazai pályán ennél szorosabb mérkőzést sikerül játszanunk.Szolnoki Olaj KK - ASE  94 : 62Csobán 16, Pupp 5, Plézer 2, Major 10, Bérces -, Dorogi 4, Kalmár 25, Szalai -, Krasznai -2017.02.10.  Szolnok ifj. Morgen Frigyes

Elolvasom
Magabiztos siker Zalában HÍROLVASÓ

Magabiztos siker Zalában

2017.01.21, 14:05 Kosárlabda

Nagyon meggyőző játékkal végig kontrollálva a mérkőzést vertük a zalaiakat az U20-as bajnokságban.Zalakerámia ZTE KK - ASE  83 : 100Plézer 11, Gulyás 16, Bagó 14, Kalmár 9, Illés 39, Szalai 8, Krasznai 3 ifj. Morgen Frigyes

2017.01.09, 18:57 Kosárlabda

A csehországi túra után kicsit fáradtan kezdtünk a Kecskemét ellen de az U20 alapemberei tartották a lépést ellenfelünkkel. A második félidőben aztán mindenki magára talált és a hosszabbításban megérdemelten nyertünk a jó erőkkel felálló Kecskemét ellen.ASE - KTE-Duna Aszfalt  94:91ASE: Pupp 8, Plézer 19, Illés 19, Gulyás 19, Bagó 25, Szalai -, Krasznai 42017.01.07. ifj. Morgen Frigyes

Elolvasom
Nem voltunk elég élesek Körmenden HÍROLVASÓ

Nem voltunk elég élesek Körmenden

2016.12.13, 21:01 Kosárlabda

Az első negyedben jól játszottunk mind védekezésben mind támadásban, a második negyedben azonban sok eladott labdánk volt és miután mezőny poszton nem tudtuk tartani a körmendieket váltottunk zona védekezésre. Pár percig tudtunk csak ebből előnyt kovácsolni és visszajönni a meccsbe mert a 3. negyedben extrán dobott a Körmend és a kialakult 15-20 pontos különbséget a meccs végéig meg tudta tartani.Egis Körmend - ASE  84:67Csobán -, Pupp -, Plézer 14, Gulyás -, Bagó 27, Kalmár 10, Fazekas -, Illés 13, Szalai 3, Krasznai -1016.12.10.  Körmend ifj. Morgen Frigyes

Elolvasom
Papírforma győzelem itthon HÍROLVASÓ

Papírforma győzelem itthon

2016.11.23, 17:52 Kosárlabda

A mérkőzéstől azt kaptuk amire számítottunk sajnos a védekezésben igen sok hibát vétettünk de így is örülünk, hogy győztünk és, hogy sok játékperchez jutott mindenki   Ase - Bonyhád KSE  138:53   Csobán 10, Pupp 28, Plézer 25, Varga 15, Bérces 25, Veisz 3, Dorogi 6, Zántó 2, Szalai 16, Krasznai 8   2016.11.22.   ifj. Morgen Frigyes

Elolvasom
Csak megszorongattuk a Szegedet HÍROLVASÓ

Csak megszorongattuk a Szegedet

2016.12.06, 12:24 Kosárlabda

Az első félidőben még végig vezettünk a mérkőzésen, de sajnos a 3. negyedtől a Szeged átvette az irányítást és a mérkőzés végéig meg is tartotta azt. Sajnálatos, hogy szerkezeti fölényünket nem tudtuk kihasználni kellőképpen.ASE - Naturtex-SZTE-Szedeák  54:60Csobán -, Pupp -, Plézer 6, Major -,Illés 16, Bagó 20, Kalmár 7, Fazekas 0, Szalai 3, Krasznai 22016.12.03. ifj. Morgen Frigyes

Elolvasom
Nem bírtunk az Olajjal HÍROLVASÓ

Nem bírtunk az Olajjal

2016.11.22, 13:15 Kosárlabda

Nagy energiákat mozgósítva játszottunk Szolnokon U20 mérkőzést azonban a hazaiak más szinten mozogtak a fizikai felépítést tekintve. A lepattanó statisztika igen beszédes (66:31) úgy, hogy az akarati tényezőkkel és  a technikai végrehajtással nem volt különösebb problémánk.Szolnoki Olaj KK - ASE 78:55ASE: Csobán -, Pupp -, Plézer 3, Gulyás 8, Bagó 14, Kalmár 4, Fazekas 6, Illés 15, Szalai 5, Krasznai -2016.11.19

2016.11.02, 18:11 Kosárlabda

Az első félidőben meggyőző játékkal 10pontos előnyre tettünk szert majd érthetetlen módon a 3. negyedet egy 5 percig tartó rövidzárlat követte.Mentálisan teljesen szétesett a csapat és már megnyert mérkőzést buktunk el, a bajai csapat pedig teljesen megérdemelten nyert a végjátékban 1 ponttal. 2016.10.25.Baja - ASE  89:88ASE: Csobán 10/6, Pupp 18/9, Plézer 16/6, Major 11/6, Bérces -, Zántó 2, Kalmár 13, Kling 2, Szalai 16/6

Elolvasom
Egy győzelem - egy vereség HÍROLVASÓ

Egy győzelem - egy vereség

2016.10.27, 12:39 Kosárlabda

A héten két mérkőzést is játszott az U20, szerdán Szombathelyen vasárnap Pakson. Szombathelyen sajnos nem voltunk egyenrangú ellenfelei a Falconak. Minden labdafelhozatalért, passzért, dobóhelyzetért vért izzadtunk a Falco pedig rendre megbüntette a hibáinkat. Ezen a napon ráadásul extra dobóformát is mutattak.2016.10.19.Falco - ASE 109:65ASE: Csobán -, Pupp 7, Plézer 2, Major -, Gulyás 14, Kling 2, Fazekas 8, Illés 14, Szalai 8, Krasznai 10Hazai pályán sikerült azonban javítani és a mérkőzésen végig vezetve, Gulyás Milán vezérletével győztünk a Jaszberény ellen.2016.10.22.ASE - Jászberény 86:75ASE: Pupp 8, Plézer 16, Major 6, Gulyás 31, Bagó 19, Kling -, Fazekas 6, Szalai -

Elolvasom
Elkaptuk a Kaposvárt itthon HÍROLVASÓ

Elkaptuk a Kaposvárt itthon

2016.10.24, 09:25 Kosárlabda

Még mindig sérüléssel bajlódott Kalmár Viktor, így nem teljes kerettel vártuk a mérkőzést. Hazai pályán azonban végig vezetve, magabiztosan nyertünk Kaposvár ellen. Nagy küzdés volt , gratuláció a teljes csapatnak!2016.10.18.Atomerőmű SE - Kaposvári KK 87:76ASE. Csobán 5/3, Pupp 11, Plézer 32/18, Major 6/6, Dorogi 6, Kling 5, Szalai 6, Krasznai 14/3, Bérces -

Elolvasom
Egylabdás mérkőzésen veszített az U20 HÍROLVASÓ

Egylabdás mérkőzésen veszített az U20

2016.10.13, 19:35 Kosárlabda

Végig fej-fej mellett haladt a két csapat és nagyon összeszedetten játszottak a mieink. A MAFC fizikálisabb csapat benyomását keltette de a fiatalabb játékosaink is felvették velük a párharcokat. Igazi csapatként funkcionáltunk ezen a napon azonban a szerencse a végjátékban nem nekünk kedvezett így hazai pályán egy pontos vereséget szenvedtünk. ASE - MAFC  77:78ASE: Csobán 3, Pupp 7, Plézer 21, Major 3, Gulyás 14, Bagó 12, Fazekas 2, Illés 15, Szalai -, Krasznai - Kép: bb1.hu

Elolvasom
Papírforma siker Bonyhádon HÍROLVASÓ

Papírforma siker Bonyhádon

2016.10.13, 19:33 Kosárlabda

Kedd este Bonyhádon győzte le az ASE U18 a Bonyhádi KSE csapatát. Mindenki pályára lépett és kivette a részét a viszonylag sima győzelemből.Bonyhádi KSE - ASE  42:96ASE: Csobán 8/3, Pupp 6, Plézer 16, Major 13/3, Kling -, Varga 11/3, Veisz 3/3, Dorogi 15/3, Rausch 2, Szalai 3, Krasznai 4, Bérces 12

Elolvasom
Hazai győzelem Dombóvár ellen HÍROLVASÓ

Hazai győzelem Dombóvár ellen

2016.10.10, 12:42 Kosárlabda

Első hazai mérkőzését nyerte az U18 még úgy is, hogy Kalmár Viktor sérülés miatt nem tudta vállalni a játékot. Érződött a csapaton, hogy ez még szezon eleji forma de küzdésből jelesre vizsgáztak a játékosok ami ezen a napon elég volt a győzelemhezASE - Dombóvár  63:48ASE: Csobán 5, Pupp 25/9, Plézer 13, Major 7/3, Varga -, Dorogi 4, Veisz -, Kling 2, Szalai 5/3, Krasznai 2

Elolvasom
Magabiztos győzelem Sopronban HÍROLVASÓ

Magabiztos győzelem Sopronban

2016.10.10, 12:40 Kosárlabda

Végig dominálva, olykor-olykor igen okosan kosárlabdázva megszerezte az U20-as csapat első győzelmét rögtön az első fordulóban. Nagy öröm, hogy a felnőtt keret játékosain kívül az U18-as játékosok is nagyszerűen szálltak be a meccsbe és meggyőzően játszottak.Sopron KC - ASE  64-99ASE: Pupp 11, Csobán -, Plézer 8, Major -, Gulyás 22, Krasznai 3, Bagó 19, Fazekas 3, Kling 7, Illés 24, Szalai 2

Elolvasom
Három percnyi rövidzárlat HÍROLVASÓ

Három percnyi rövidzárlat

2016.09.19, 12:08 Kosárlabda

Hétvégén Oroszlányban lépett pályára az U18-as csapat.

Elolvasom
Elszalasztott lehetőség, avagy második helyen végzett a kenguru csapat a szekszárdi Nyuszi Kupa döntőjében HÍROLVASÓ

2016.05.30, 08:43 Kosárlabda

Május 22-én vasárnap a döntőjéhez érkezett az októberben induló Nyuszi Kupa Szekszárdon.

Elolvasom
Júniusban a „B” Országos Jamboree-n vesz részt a Kenguru csapat HÍROLVASÓ

Júniusban a „B” Országos Jamboree-n vesz részt a Kenguru csapat

2016.05.04, 07:28 Kosárlabda

Nem sikerült bejutni az "A" döntőbe, de a tesztes helytállással nem volt gond.

Elolvasom
Hírek a szekszárdi Nyuszi Kupáról, az 5. és 6. fordulóból HÍROLVASÓ

Hírek a szekszárdi Nyuszi Kupáról, az 5. és 6. fordulóból

2016.04.04, 08:38 Kosárlabda

Március 05-én szombat délután játszottuk az 5. fordulót és rögtön az első helyen álló Törpördögök ellen akiktől előzőleg edzőmérkőzésen nagy különbséggel kikaptunk (igaz voltak hiányzóink). Most sem volt teljes a csapat Siklósi Bence volt külföldön. Megbeszéltem ellenfelünkkel, hogy az első és harmadik negyedet mindkét csapatban a jelenlegi legjobbak alkotják, így a többieknek is muszáj aktívabban játszani. Az első ötös kimondottan jól játszva „hozta is magát” (6.5 és 6:11) míg a másik társaságnak ez csak a 4. negyedben sikerült, de a félidei jó büntetőzést követően ők is a 36. percben 30:30-ra álltak, de végül két kosárral kikaptunk. Ennek ellenére kiderült ők is tudnak küzdeni és az eddigi legszorosabb meccset játszottuk ellenük.      Paksi Harcosok – Törpördögök                         30 : 34    ( 5:6, 2:15, b.: 7:1, 11:6, 5:6 )    PH.: Buglyó 7, Géringer 7, Kajári 6, Kékesi 4, Tengölics 3, Nagy R. 1, Pavlik Bo.1,          Takács 1, Plézer, Sándor, Szili,    A csoport 3. helyéért a PVSK csapatát magabiztosan sikerült legyőzni, így a 3. helyről várhattuk a folytatást.     Paksi Harcosok – PVSK Fekete Párducok                             58 : 26  ( 10:1, 15:8, b.:4:2, 14:6, 15:9 )    PH.: Kékesi 18, Géringer 13, Buglyó 9, Pavlik Bo. 8, Sándor 5, Takács 4, Nagy R. 1, Kajári,          Plézer, Szili, Tengölics     A 6. fordulót több halasztás után végül március 29-én kedd délután játszottuk le, a prágai túrát követően aminek a fáradsága még több játékosunkban benne volt, ami főleg a második mérkőzésen a Törpördögök ellen mutatkozott meg.   Első mérkőzésen még álmos kezdést követően simán nyertünk. A második mérkőzésen első ötösünk remekül játszott, ők 26:14-re nyerték a két negyedüket, második ötösünk sajnos főleg a 4. negyedben gyengélkedett (3:14), bár a 35 percben még mi vezettünk 41:40-re, de ettől kezdve csak ellenfelünk szerzett pontokat.     Paksi Harcosok – Széchenyi Malamut                          57 : 21  (14:8,13:2, b.:5:5, 19:1,3:14)    PH.: Géringer 18, Szalai 8, Siklósi 8, Kékesi 6, Sándor 5, Buglyó 3, Takács 3, Plézer 3,          Pavlik Bo.2, Fábián 2, Kajári     Paksi Harcosok – Törpördögök                           41 : 49  (17:9, 8:15, b.: 4:6, 9:5, 3:14)    PH.: Géringer 20, Kékesi 6, Kajári 5, Siklósi 3, Takács 2, Szalai 2, Buglyó 2, Pavlik Bo. 1           Sándor, Plézer, Fábián,

Elolvasom
Paksi Harcosok a Nyuszi Kupa 2. fordulójában HÍROLVASÓ

Paksi Harcosok a Nyuszi Kupa 2. fordulójában

2015.11.16, 19:18 Kosárlabda

Egy magabiztos győzelem mellett egy szoros vereség is becsúszott.

Elolvasom
Jól harcoltak a Harcosok a Kenguru Bajnokság első fordulójában HÍROLVASÓ

Jól harcoltak a Harcosok a Kenguru Bajnokság első fordulójában

2015.10.24, 08:52 Kosárlabda

Október 18-án Székesfehérváron kezdődött meg számunkra  a 2015/2016-os Országos Kenguru Bajnokság. Az első mérkőzés kicsit álmosabbra sikerült, de a második már küzdelmes szoros meccs lett. Mindkét mérkőzésről elmondható mindenki igyekezett. Voltak egyes szakaszokban technikai hibák és figyelmetlenségek, de helyenként már volt némi csapatjáték is, próbáltunk egymásnak passzolni, ha nem volt helyzet nem elszórva a labdát kijönni, „felállni” és játszani. A védekezésen is van még csiszolni való, de harcosságunk jutalma a két szép győzelem. A második mérkőzésen külön öröm volt, hogy 11 (!) játékosunk is szerzett pontot a szoros mérkőzésen.           Paksi Harcosok – DKKA Ördögök                           50 : 31      ( 9:5, 11:4, b.: 5:5, 6:13, 19:4 )  P.H.: Kékesi 15, Geringer 12, Szalai 6,Siklósi 6, Kajári 3, Pavlik 3, Sándor 2, Buglyó 2,          Nagy, Haaz, Tengölics, Szili           Paksi Harcosok – DKKA Kenguruk                           55 : 47       ( 6:10, 15:9, b.:4:7, 12:5, 18:16 )   P.H.: Siklósi 9, Kékesi 9, Szalai 8, Buglyó 6, Geringer 6, Pavlik 5, Sándor 4, Kajári 4,           Nagy 2, Szili 1, Haaz 1, Tengölics                                                                                                     Nagy Gábor

Elolvasom
U21 - Az első négy forduló margójára HÍROLVASÓ

U21 - Az első négy forduló margójára

2015.10.19, 11:26 Kosárlabda

Ez a szezon maximálisan az építkezésről fog szólni hiszen a csapat igen nagy részét a tavalyi U16-os csapat alkotja és a továbbtanulás miatt sok játékos befejezte a versenyszerű kosárlabdát Pakson.A nyár elején az is eldőlt, hogy ebben az évben nem igazol a klub fiatal tehetséget (utánpótlás válogatott kaliberű játékost), így valóban csak paksi nevelésű gyerekekkel futunk neki ennek a szezonnak.Nem vagyunk könnyű helyzetben, de nagyon pozitív az eddigi tapasztalat annak ellenére is, hogy mindhárom mérkőzésünket nagy arányban elveszítettük. A fegyelmezettség megvan, az akarás megvan, az edzéseken való munka azt gondolom nagyon pozitív, így ha ez a szezon még nem is ezekről a játékosokról szól, én biztos vagyok benne, hogy a jövőben már sok csapat kellemetlen ellenfélként számol velünk. Hangsúlyozva azon dolgozunk, hogy játékost képezzünk, néhányan közülük pedig valóban a felnőtt magyar kosárlabda aktív játékosai lehessenek. ifj. Morgen Frigyes Atomerőmű SE - Kaposvári KK 54-74 (13-24, 17-10, 18-16, 6-24) ASE: Gulyás 18, Dávid 9/3, Gombor 9/3, Kollár 7/3, Fazekas 6, Szántó 4, Szalai 1, Lenger -, Plézer -, Major -, Csobán -. PVSK-PANNONPOWER - Atomerőmű SE 99-38 (26-13, 23-6, 21-4, 29-15) ASE: Gombos 17/3, Gulyás 8, Dávid 4, Fazekas 3, Kling 2, Plézer -, Csobán -, Szalai -, Szántó -, Lenger -. Atomerőmű SE - Szolnoki Olaj KK 56-100 (13-32, 17-23, 5-24, 21-21) ASE: Gombos 16/9, Gulyás 16, Kling 12, Kollár 5, Fazekas 3, Lenger 3/3, Csobán 1, Dávid -, Szalai -, Plézer -, Falco KC - Atomerőmű SE 86-44 (32-13, 18-13, 18-12, 18-6) ASE: Kollár 13/3, Gombos 12, Dávid 7, Plézer 5/3, Csobán 3/3, Kling 2, Fazekas 2, Meixner -, Major -, Szalai -, Lenger -, Tálasi -.

Elolvasom
II. helyezés a Bajnokok Tornáján HÍROLVASÓ

II. helyezés a Bajnokok Tornáján

2015.05.20, 11:57 Kosárlabda

Csak a házigazda Szeged tudott kifogni az atomos ifjakon, akiket minden elismerés megillet idei teljesítményükért.

Elolvasom
Hazai pályán legyőztük a Kaposvárt HÍROLVASÓ

Hazai pályán legyőztük a Kaposvárt

2015.03.05, 13:32 Kosárlabda

Kiélezett mérkőzésen egy pontos sikert arattunk a somogyiak ellen.

2015.02.16, 09:36 Kosárlabda

Magabiztos győzelmet arattunk a baranyai megyeszékhelyen.

Elolvasom
Csodás ASE győzelem Baján HÍROLVASÓ

Csodás ASE győzelem Baján

2015.02.12, 08:25 Kosárlabda

A végjátékban döntöttük el a meccset a papíron jóval erősebb bajai csapat ellen.

Elolvasom
Kevesen de lelkesen a kenguru 5. fordulójában HÍROLVASÓ

Kevesen de lelkesen a kenguru 5. fordulójában

2015.02.11, 13:31 Kosárlabda

A sok hiányzó ellenére is megnyertünk mindkét meccsünket.

Elolvasom
Ezúttal is hoztuk a kötelezőt Bonyhádon HÍROLVASÓ

Ezúttal is hoztuk a kötelezőt Bonyhádon

2015.02.11, 13:20 Kosárlabda

Egy percig sem forgott veszélyben a győzelem.

Elolvasom
Győzelem a PVSK otthonában HÍROLVASÓ

Győzelem a PVSK otthonában

2015.02.11, 13:17 Kosárlabda

Ősszel oda-vissza kikaptunk, most mi hagytuk el győztesen a parkettet.

Elolvasom
A lányok voltak az angyalok a hétvégi Nyuszi Kupa fordulóban HÍROLVASÓ

A lányok voltak az angyalok a hétvégi Nyuszi Kupa fordulóban

2014.12.16, 09:07 Kosárlabda

A harmadik fordulóban az „A” csoportban játszottunk Szekszárdon.

2014.12.05, 10:09 Kosárlabda

Végig jól tartottuk magunkat az esélyesebb pécsiek ellen.

Elolvasom
Fantasztikus győzelem Baja ellen HÍROLVASÓ

Fantasztikus győzelem Baja ellen

2014.12.05, 09:56 Kosárlabda

Bravúros, 16 pontos sikert arattunk a favorit ellen.

2014.11.14, 09:25 Kosárlabda

Több mint száz ponttal vertük a Balaton-partiakat.

Elolvasom
U16: Oda-vissza vertük a Szekszárdot HÍROLVASÓ

U16: Oda-vissza vertük a Szekszárdot

2014.11.14, 09:19 Kosárlabda

Nem késztette komolyabb erőfeszítésre a mieinket a megyeszékhely csapata.

2014.10.23, 10:22 Kosárlabda

Egy szoros és egy kevésbé szoros meccset játszottunk, de mindkét találkozón voltak biztató dolgok.