KTE: Pollard 15/3, Milutinovics 14/3, Jaramaz 18/9, Kucsera -, Karahodzic 9/3
Cserék: Wittmann 8, Körmendi 2, Dramicanin 13/6, Kiss 2.

ASE: Brown 21/12, Frank 2, Brozja 11, Eilingsfeld 10, Melvin 11/3
Cserék: Kovács 8, Szalai -, Buljevic 8, Kis -.

Eilinsgfeld János kiharcol faultjával indult a találkozó, majd Cleveland Melvin egy remek leválásból szerzett kosarat. Kapkodva folytatódott a találkozó, a hazaiak háromszor is hibáztak, de nem tudtunk sikeres kontratámadást indítani, végül Karahodzic talált be a fehér mezeseknél. Két kecskeméti büntetővel folytatódott a találkozó, majd egy eladott labdát követően Kiss volt eredményes. Eilingsfeld kettes az egyik, Jaramaz tripla a másik oldalon, négy és fél perc elteltével 10-4 volt az állás. Dramicanin két triplája között Brzoja nevéhez jegyezhettünk két pontot, majd Eilingsfeld sikeres büntetői következtek, Pollard 5 pontja után azonban már 11 pont volt a hátrányunk. Jól védekezett a KTE, a labdaszerzésekből gyors támadásokat vezényeltek 23-10-es állásnál kért először időt Teo Hojc mester. Nem változott a helyzet, 0/6-os triplamutatóval zártuk az első etapot, összességében 25%-kal értékesítettük a pontokat. (29-13)

Jaramaz hárompontosával indult a második 10 perc, továbbra is sok hibával dolgoztunk támadásban és védekezésben is. Frank Áron labdaszerzése után egy ziccert értékesített, ezt Wittmann három büntetője, majd Eilingsfeld és Melvin kétpontosai követték. (36-19) Szorosabban védekeztünk a második etapban, de támadásban pontatlanok voltunk. Tizenhárom sikertelen hárompontos próbálkozás után Cleveland Melvin talált be először a vonalon túlról 1 perccel a félidő kezdete előtt, majd Mislav Brzoja is eredményes volt egy betörésből. (42-26)

Melvin ziccere nyitotta a harmadik etapot, erre Karahodzic válaszolt, majd Eilinsgfeld volt eredményes. Jól kezdtük a második félidőt, agresszivan védekeztünk és végre a pontok is jöttek, egy 6-13-as rohanás után a hátrányunkat 9 pontra dolgoztuk le, ekkor kért időt Forray Gábor. (48-39) Az első két negyedhez képest teljesen más játékot mutattunk, a lendületünket Milutinovic hármasa sem törte meg, Ken Brown egy 2+1-es akcióval tartott minket 10 ponton belül. Három perccel az utolsó felvonás előtt elfogyott a lendületünk, ezt kihasználta a Kecskemét, Hojc mester időt kért, hogy rendezni tudjuk a sorainkat. A jó kezdés után a negyed végére hazaiak akarata érvényesült, végül az utolsó 10 percre 65-48-as állással fordulhattunk.

10-3-as rohanással kezdett a KTE, a sok hibát, amit elkövettünk könnyű kosarakkal büntették meg. Az időkérés után rákapcsoltunk, három perccel a végső sípszó előtt Ken Brown hárompontosával 13 pontra zárkóztunk fel. Az időkérés után egészpályás letámadással védekeztünk, de már késő volt. A mérkőzést a KTE nyerte meg, ezzel az idei szezon hetedik vereségét szenvedtük el.