Visszataláltunk a helyes útra HÍROLVASÓ

Visszataláltunk a helyes útra

2017.11.15, 13:42 Kosárlabda

Az első perctől kézben tartottuk a Sopron elleni mérkőzést, a játék képe alapján húsz pont fölötti különbség sem túlzó.

Elolvasom
Atomerőmű SE - Sopron KC HÍROLVASÓ

Atomerőmű SE - Sopron KC

2017.11.10, 13:29 Kosárlabda

Végre teljes kerettel készülhettünk a soron következő találkozóra, melyen mindkét fél számára égetően fontos a győzelem begyűjtése.

2017.02.01, 16:42 Kosárlabda

Sokáig jól tartottuk magunkat, de végül Samenas és Will kiesését már nem bírtuk el. A csapat nem adta fel, az utolsó pillatig harcolt, de ez csak egy tisztességes vereségre volt elég ezúttal.

Elolvasom
A Sopron lesz a mai vendég HÍROLVASÓ

A Sopron lesz a mai vendég

2017.02.01, 07:56 Kosárlabda

Hazai pályán, közvetlen rivális ellen folytathatjuk a felzárkózást.

Elolvasom
Ismét Baján lépett pályára a serdülő HÍROLVASÓ

Ismét Baján lépett pályára a serdülő

2016.11.30, 18:00 Kosárlabda

Ismét Baján játszottunk. Az első meccsünket a hazai csapat ellen játszottuk. A negyed elejét remekül kezdtük, viszont ezt a negyed végéig nem tudtuk tartani és kialakult egy 10 pontos előny. A második negyed alakult a legrosszabbul a számunkra, itt a Bajának sikerült egy olyan előnyt szereznie amiivel már nem tudtunk mit kezdeni. Bajai Bácska FKE – ASE:  80:46 ASE: Gárdai , Ritter 2, Pintér 2, Kozma 8, Sánta 11, Németh 2, Berka 11, Strasszer 5, Magyar 1, Sztanó 2, Tengölics 2, Pesztericz ,   A második meccset a C csoportból felkerülő Rátgéber Akadémia B csapatával játszottuk. Ez egy kiélezettebb mérkőzés volt, azonban sajnos a koncentrációnk nem mindig volt a helyén. A második félidőben sikerült egy agresszívabb védekezést produkálnunk, mellette segített pár játékos extrább teljesítménye. Sajnos ez is kevés volt a győzelemhez. Rátgéber Kosárlabda Akadémia /B – ASE: 72-61 ASE: Gárdai , Ritter 4, Pintér 14/3, Kozma 6, Sánta 12, Németh 4, Berka 7, Strasszer 8, Magyar 2, Sztanó , Tengölics , Pesztericz 4, Az előző fordulóban megbeszélteket sikerült megcsinálnunk, csökkentettük az eladott labdáink számát és növeltük a szerzett labdáinkat.

Elolvasom
Vereséggel rajtoltunk HÍROLVASÓ

Vereséggel rajtoltunk

2016.10.09, 16:59 Kosárlabda

Három negyeden át vezettünk Sopronban, de a vége a hazaiaknak sikerült jobban.

Elolvasom
Sopronban is győzni tudtunk HÍROLVASÓ

Sopronban is győzni tudtunk

2016.09.21, 15:47 Kosárlabda

Ezúttal nem engedtünk egy negyednyi előnyt sem az ellenfélnek, egy jó iramú mérkőzésen, végig magas hőfokon égve győztük le a házigazdát. Szép volt fiúk!

Elolvasom
Felkészülési program 2016/2017 HÍROLVASÓ

Felkészülési program 2016/2017

2016.07.20, 18:13 Kosárlabda

Tizenegy meccsel hangolunk a szezonra, melyek közül négyet itthon játszunk. Ismét megrendezzük a Morgen Ferdinánd Emléktornát, illetve mint eddig minden évben, ezúttal is részt veszünk a Horváth Zoltán emlékére rendezett tornán.

Elolvasom
Kiharcoltuk az elődöntőt! HÍROLVASÓ

Kiharcoltuk az elődöntőt!

2016.05.15, 16:14 Kosárlabda

Egy végletekig izgalmas mérkőzésen, az utolsó negyedet megnyomva legyőztük a Sopront és bejutottunk az elődöntőbe, ahol az Alba lesz az ellenfél. s

Elolvasom
Az ötödik meccs dönt a továbbjutásról HÍROLVASÓ

Az ötödik meccs dönt a továbbjutásról

2016.05.13, 16:00 Kosárlabda

Hiába Dunn újabb sokpontos estéje, valamint Watkins 20(!) lepattanója, a Sopron simán nyerte a mérkőzést. s

Elolvasom
Melyik arcunkat mutatjuk? HÍROLVASÓ

Melyik arcunkat mutatjuk?

2016.05.12, 19:58 Kosárlabda

Az első meccsen mutatott játékkal nem jelenthet gondot a továbbjutás, ám azóta kissé döcög a szekér. Mindenesetre egy győzelemmel már pénteken ott lehetünk a négy között, vereség esetén vasárnap jön az ötödik meccs.

Elolvasom
Ismét mi vagyunk előnyben! HÍROLVASÓ

Ismét mi vagyunk előnyben!

2016.05.10, 15:55 Kosárlabda

Jól kezdtük a mecset, de a Sopron a középső negyedekben a maga javára fordította az állást. A végjátékra azonban összekaptuk magunkat, és megnyertük a mérkőzést. s

Elolvasom
A fordított megvolt, most jön a sima? HÍROLVASÓ

A fordított megvolt, most jön a sima?

2016.05.09, 20:32 Kosárlabda

A tükörsima hazai győzelem után nagyon megcsúsztunk Sopronban. Hazai pályán ismét adott lehetőség, hogy előnybe kerüljünk.

2016.05.06, 16:55 Kosárlabda

Másfél hónapja nem nyertünk meccset a Paks táblát elhagyva, az első meccsből erőt merítve itt lenne az ideje, hogy lezárjuk ezt a rossz sorozatot.

Elolvasom
Valahogy így képzeltük el a rajtot HÍROLVASÓ

Valahogy így képzeltük el a rajtot

2016.05.04, 16:00 Kosárlabda

Kiütöttük a Sopront a párharc első meccsén, egy pillanatig sem volt kérdéses, melyik csapat szerzi meg a győzelmet. s

Elolvasom
Hát akkor vágjunk bele! HÍROLVASÓ

Hát akkor vágjunk bele!

2016.05.03, 18:52 Kosárlabda

Az idén már kétszer legyőzött Sopronon át vezethet az út az elődöntőbe, ám a feladat nem ígérkezik könnyűnek.

Elolvasom
Alapszakasz értékelő HÍROLVASÓ

Alapszakasz értékelő

2016.03.23, 12:59 Kosárlabda

Vezetőedzőnk, Schmidt Béla értékelte röviden a bajnokság eddig eltelt időszakát, illetve beszélt az előttünk álló feladatokról.

Elolvasom
A Sopron elleni fordítás képekben HÍROLVASÓ

A Sopron elleni fordítás képekben

2016.03.07, 11:28 Kosárlabda

Nagyjából mindent elmondtunk már az SKC elleni derbiről és annak történéseiről, amit lehetett, így most a szavak helyett beszéljenek Molnár Gyula képei.

Elolvasom
Hihetetlen feltámadással vertük a Sopront HÍROLVASÓ

Hihetetlen feltámadással vertük a Sopront

2016.03.05, 14:59 Kosárlabda

Watkins vezérletével 25 pontos hátrányból kapaszkodtunk vissza, és ismét bebizonyítottuk, hogy hittel és akarattal bármire képesek vagyunk! Szép volt fiúk! s

Elolvasom
Nehéz feladat előtt állunk HÍROLVASÓ

Nehéz feladat előtt állunk

2016.03.04, 15:51 Kosárlabda

A palánk alatt nagyot erősödő Sopronnal csapunk össze szombat délután (16.00), igencsak kellene a győzelem a pozíciónk megőrzéséhez.

Elolvasom
Nagy meccset nyertünk meg Sopronban HÍROLVASÓ

Nagy meccset nyertünk meg Sopronban

2015.11.21, 16:58 Kosárlabda

Remekül kezdtük a mérkőzést, ám a Sopron fokozatosan feljavult, a harmadik negyed végén úgy tűnt, nincs visszaút. A negyedikben azonban óriásit mentek a srácok, és hatalmasat küzdve végül behúzták a győzelmet. Szép volt fiúk!

Elolvasom
Sopronban igyekszünk javítani idegenbeli mérlegünkön HÍROLVASÓ

Sopronban igyekszünk javítani idegenbeli mérlegünkön

2015.11.20, 12:07 Kosárlabda

Tavaly háromszor is nyertünk a Hűség Városában, idén azonban eddig nem muzsikálunk túl fényesen idegenben. Illés Mátén kívül mindenki bevethető, így nagyjából teljes kerettel futunk neki a mérkőzésnek.

Elolvasom
Megvan a bronzérem! HÍROLVASÓ

Megvan a bronzérem!

2015.05.24, 15:59 Kosárlabda

Végig uraltuk a találkozót, köszönhetően többek között Jarrod Jones remeklésének. A két mérkőzés alapján teljesen megérdemelten szereztük meg a harmadik helyet, mindkétszer jobbak voltunk a Sopronnál. Szép volt fiúk!

Elolvasom
Győztesen távoztunk Sopronból HÍROLVASÓ

Győztesen távoztunk Sopronból

2015.04.04, 16:00 Kosárlabda

Szabó Zsolt negyedik negyedbeli remeklésének, és a többiek alázatos és csupa szív játékának köszönhetően megvan a középszakasz második sikere. Szép volt fiúk!

Elolvasom
Ez megint nagyon nehéz lesz HÍROLVASÓ

Ez megint nagyon nehéz lesz

2015.04.03, 15:53 Kosárlabda

A Kecskeméten visszatért Wise megint megsérült, nem léphet pályára a Sopron ellen, ráadásul könnyen lehet, hogy kihagyja az idény hátralévő részét.

Elolvasom
Bronzérmes az ASE HÍROLVASÓ

Bronzérmes az ASE

2015.02.21, 14:24 Kosárlabda

Egyenlő felek csatáját hozta az első félidő, ám a harmadik negyedben átrobogtunk a Sopronon, és összességében megérdemelten nyertük meg a bronzcsatát.

Elolvasom
Idegenben győztük le a listavezetőt HÍROLVASÓ

Idegenben győztük le a listavezetőt

2015.01.08, 16:50 Kosárlabda

Három negyeden át jól játszottunk, ám az utolsó játékrészben felrémlett az októberi meccs, és labdája volt az egyenlítéshez a Sopronnak. Ezúttal azonban nekünk jött ki a lépés, és behúztuk a győzelmet.

Elolvasom
Rangadó vár ránk Sopronban HÍROLVASÓ

Rangadó vár ránk Sopronban

2015.01.08, 09:27 Kosárlabda

A Duna World televízió élőben közvetíti a mérkőzést, amelyen Szabó, Medve és Körtélyesi biztosan nem lép pályára, de Tóth Ádám szereplése is erősen kérdéses, aki bár elutazott a csapattal, de csak a helyszínen dől el, hogy tudja-e vállalni a játékot.

2014.05.24, 15:20 Kosárlabda

Végig szoros volt a mérkőzés, egy pillanatra sem dőlhettünk hátra. A bővebb rotációnak, és a kispadok közti különbségnek köszönhetően a végén mi hagytuk el győztesen a parkettet, és egyben megteremtettük az esélyt, hogy kedden lezárjuk a párharcot.

Elolvasom
Ezúttal simábban ment HÍROLVASÓ

Ezúttal simábban ment

2014.04.19, 16:46 Kosárlabda

Szoros első félidő után a harmadik és a negyedik negyedben uraltuk a mérkőzést, és végül ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk.

Elolvasom
Visszavágtunk a kupaelődöntőért! HÍROLVASÓ

Visszavágtunk a kupaelődöntőért!

2014.02.21, 17:02 Kosárlabda

McGruder vezérletével végig vezetve, helyenként parádés játékkal sikerült győzni Sopronban, elvéve ezzel az ellenfél hazai veretlenségét.

Elolvasom
Visszavágunk? HÍROLVASÓ

Visszavágunk?

2014.02.20, 22:22 Kosárlabda

Folytatódik tovább az alapszakasz, amelynek utolsó előtti mérkőzésén Sopronba látogat az ASE. Bár az alapszakasz győzelem már zsebben van, a kupaelődöntőben elszenvedett vereség és a tévé nyilvánossága egyaránt elég nyomós okot szolgáltat arra, hogy alaposan odategye magát a csapat. Lássuk, mi várható a mérkőzésen!

2010.09.19, 10:44 Kosárlabda

Soproni KC – Atomerőmű SE 65-64 (18-9, 15-27, 19-17, 13-9) CAR-INSIDE 41. Nemzetközi Kosárlabda Göcsej Kupa Ostoros Károly Csarnok, Zalaegerszeg SKC: Kelley 8, Brooks 4, Molnár 10/6, Szabó Zs. 9/3, Townes 16. Csere: Halmai 3/3, Gombás, Keresztes 16, Pojbics -, Ugaros -. ASE: Pavlik 12/9, Winters 10, Kovács Á. 12/6, Morgen 2, Sales 11. Csere: Horti 8, Körtélyesi 2, Tóth P. 7/3, Mészáros -.

Elolvasom
A 24.játéknapon: Falco - ASE HÍROLVASÓ

A 24.játéknapon: Falco - ASE

2010.03.26, 09:26 Kosárlabda

A 2009. december 28.-án autóbalesetben elhunyt Horváth Zoltán vagy ahogy mindenki ismerte „Cece”, fentről nézi a 24. forduló rangadóját. A kiváló sportember mindkét csapatban játszott, méghozzá kiválóan, ezért is nehéz feldolgozni azt, hogy a vasárnapi mérkőzést nélküle rendezik.

Elolvasom
Rangadót nyertünk Sopronban HÍROLVASÓ

Rangadót nyertünk Sopronban

2010.02.27, 16:45 Kosárlabda

Az alapszakasz hajrájában élesednek a mérkőzések, minden győzelemnek és vereségnek óriási jelentősége van. Az Atomerőmű SE szombaton Sopronba látogatott és nagyszerű győzelmet aratott. A találkozó felvezetésekor írtuk, hogy az ASE sikere a légiósok formajavulásától függ, és ezúttal a tengerentúliak is kiettek magukért.

Elolvasom
Kötelező győzelem Sopronban HÍROLVASÓ

Kötelező győzelem Sopronban

2010.02.27, 15:47 Kosárlabda

Soproni KC - Atomerőmű SE 79:105 (22:25, 11:32, 22:25, 24:23)Sopron MKB Aréna, Játékvezetők: Pálla T., Kulcsár T.,

Elolvasom
Soproni KC - Atomerőmű SE HÍROLVASÓ

Soproni KC - Atomerőmű SE

2010.02.26, 06:50 Kosárlabda

A 2009-2010-es kosárlabda bajnokság 20. játéknapján a Hűség városában vendégszerepel az Atomerőmű SE. A házigazda Sopron 19 meccset követően 10 győzelemmel és 9 vereséggel a tabella 6. helyen áll, míg az ASE 12-7-es mutatóval jelenleg 4. Az SKC-t 2009. november 14.-én 86:76-ra győzte le az Atom a Gesztenyés úti sportcsarnokban úgy, hogy a záró negyed előtt mindössze egyetlen ponttal vezetett a tavalyi bajnok.

Elolvasom
CSAK A KISS ZSOLT!!!!! HÍROLVASÓ

CSAK A KISS ZSOLT!!!!!

2009.11.15, 18:44 Kosárlabda

Továbbra is hibátlan a mérleg. A bajnokság 7. fordulójában az Atomerőmű SE a Sopront fogadta és győzte le 10 ponttal. A vendéggárda remek mérleggel érkezett az Atomvárosba, az eddig lejátszott mérkőzésein öt győzelem és két vereség volt a mérleg.