BASKETBAJA SE/B – Atomerőmű SE U16
52 - 59
(10-20, 12-12, 7-20, 13-17)

Vértes 24, Baka 17, Kovács 9/3, Sümegi 3/3, Pintér 2, Mihálovics K. 2, Mihálovics B. 2, Mácsik, Féhr , Horváth , Pach , Stiegervald ,

"Az Atomerőmű SE U16-os fiú csapata idei első mérkőzését Baján játszotta. Számunkra nehezen indult mérkőzés, az első negyedben teljesen lefagytunk, támadásainkból nem tudtunk pontokat szerezni, védekezésünk nem működött. A hazai csapat így gyorsan kiépített magának egy 10 pontos előnyt. A második negyedben igaz összeszedettebben léptünk pályára, de a félidőre nem tudtunk lefaragni a 10 pontos hátrányunkat. A szünetben átbeszéltük, hogy mire kell figyelnünk, sikerült odafigyelnünk a védekezésünkre és a támadásainkra, a negyedet végül 7-20 arányban megnyertük és még 1 pontos vezetéssel fordultunk az utolsó játékrészhez. A negyedik negyedben növeltük az előnyünket így végül győzelmet arattunk 52-59-es arányban."