Elolvasom
Képekben a bajnok elleni bravúrgyőzelem HÍROLVASÓ

Képekben a bajnok elleni bravúrgyőzelem

2017.03.09, 15:05 Kosárlabda

Molnár Gyula galériája a piros-kék sikerrel végződő Atomerőmű SE - Szolnoki Olaj KK mérkőzésről.

Elolvasom
Képgaléria: ASE-Szeged HÍROLVASÓ

Képgaléria: ASE-Szeged

2016.12.06, 12:30 Kosárlabda

Újabb győzelmet gyűjtöttünk be hazai pályán, ezúttal a Szeged volt az "áldozat".

Elolvasom
Képekben az Alba elleni összecsapás HÍROLVASÓ

Képekben az Alba elleni összecsapás

2016.04.24, 13:10 Kosárlabda

Feszültséggel teli mérkőzésen győztük le az Albát, és szereztük meg a pályaelőnyt a rájátszásra. A helyszínen természetesen ismét ott volt Molnár Gyula, az ő fotóiból állítottuk össze galériánkat.

Elolvasom
A Szolnok legyőzése képekben HÍROLVASÓ

A Szolnok legyőzése képekben

2016.04.05, 19:10 Kosárlabda

Olvashattunk már róla, az összefoglalót is megnézhettük, most pedig jöjjön a képgaléria a Szolnok legyőzéséről, természeten Molnár Gyula objektívén át nézve.

Elolvasom
Képgaléria: ASE - Falco HÍROLVASÓ

Képgaléria: ASE - Falco

2016.02.08, 20:04 Kosárlabda

Idei tizedik hazai győzelmünk született meg a hétvégén, amikor is a Falco volt kénytelen fejet hajtani a Gesztenyés úton. Molnár Gyula ezúttal is lázasan kattintgatott, lássuk hát a képgalériát!

Elolvasom
Képgaléria: ASE - PVSK HÍROLVASÓ

Képgaléria: ASE - PVSK

2016.01.26, 07:40 Kosárlabda

Sorozatban a második hosszabbításos meccsünket nyertük meg, ezúttal a Pécs ellen. A "Bővebben" után Molnár Gyula galériája következik.

Elolvasom
Hosszabbításban nyertük Kaposváron HÍROLVASÓ

Hosszabbításban nyertük Kaposváron

2016.01.15, 14:53 Kosárlabda

Három negyeden át szenvedtünk, majd a negyedikben magunkra találtunk, és szenzációs csapatjátékot bemutatva megnyertünk a mérkőzést. Szép volt fiúk!!!

Elolvasom
Képgaléria: ASE - MAFC HÍROLVASÓ

Képgaléria: ASE - MAFC

2016.01.11, 08:28 Kosárlabda

A MAFC ellen is folytatódott a hazai sikersorozat, Molnár Gyula képei segítenek felidézni a legszebb pillanatokat.

Elolvasom
Képekben a Nyíregyháza legyőzése HÍROLVASÓ

Képekben a Nyíregyháza legyőzése

2015.12.14, 16:36 Kosárlabda

A hazai siker ezúttal sem maradt el, csak úgy mint a meccs után szokásos képgaléria, melyet ezúttal is Molnár Gyula szállított.

Elolvasom
Képgaléria: ASE - Alba HÍROLVASÓ

Képgaléria: ASE - Alba

2015.12.07, 16:58 Kosárlabda

Szokásos képgalériánk ezúttal sem maradhat el, csemegézzünk hát Molnár Gyulának az Alba elleni rangadón lőtt fotóiból!

Elolvasom
Képgaléria: ASE - Jászberény HÍROLVASÓ

Képgaléria: ASE - Jászberény

2015.11.16, 17:26 Kosárlabda

Folytatódott a hazai sikersorozat, ezúttal a Jászberény vérzett el a Gesztenyés úton. A galériát alkotó fotókat ezúttal is Molnár Gyula prezentálta nekünk.

Elolvasom
Képgaléria: ASE - KTE - 2. mérkőzés HÍROLVASÓ

Képgaléria: ASE - KTE - 2. mérkőzés

2015.05.11, 11:52 Kosárlabda

Visszavágtunk az első meccsen elszenvedett vereségért, és egyenlítettünk a döntőbe jutásért folytatott párharcban a Kecskemét ellen. A meccs legszebb pillanatait Molnár Gyula képei segítenek felidézni.

Elolvasom
Képekben az elődöntőbe jutás HÍROLVASÓ

Képekben az elődöntőbe jutás

2015.05.05, 10:23 Kosárlabda

Ötmeccses párharcban jutottunk a legjobb négy közé, ezúttal az utolsó meccs galériája következik, természetesen Molnár Gyula fotóiból összeállítva.

Elolvasom
Galéria: Kettő-egy ide HÍROLVASÓ

Galéria: Kettő-egy ide

2015.04.30, 08:29 Kosárlabda

A Falco elleni párharc harmadik mérkőzésének képes krónikája, Molnár Gyula kameráján át nézve.

Elolvasom
Képgaléria: ASE - Kecskemét HÍROLVASÓ

Képgaléria: ASE - Kecskemét

2015.04.20, 19:15 Kosárlabda

Molnár Gyula képeiből állítottuk össze galériánkat.

Elolvasom
Képekben a Szolnok elleni győzelem HÍROLVASÓ

Képekben a Szolnok elleni győzelem

2015.04.10, 11:29 Kosárlabda

Molnár Gyula galériája segít felidézni a mérkőzés legszebb pillanatait.

Elolvasom
Képekben a Kaposvár elleni mérkőzés HÍROLVASÓ

Képekben a Kaposvár elleni mérkőzés

2015.03.26, 21:59 Kosárlabda

Molnár Gyula galériája segít felidézni a találkozó legszebb pillanatait.

Elolvasom
Képekben az elmúlt két meccs HÍROLVASÓ

Képekben az elmúlt két meccs

2015.03.09, 21:38 Kosárlabda

Jól zártuk az alapszakaszt, a Zalaegerszeget és a Körmendet is két vállra fektettük. Előbbi meccsről Molnár Gyula, utóbbiról pedig Fekete Zsuzsanna képgalériáját tekinthetjük meg.

Elolvasom
Képgaléria: Ilyen volt a kupadöntő HÍROLVASÓ

Képgaléria: Ilyen volt a kupadöntő

2015.02.22, 13:48 Kosárlabda

Molnár Gyula mindhárom napon a helyszínen tartózkodott, az ő képeiből állítottuk össze galériánkat a bronzéremmel záruló kupadöntőről.

Elolvasom
Képekben és videón a MAFC elleni siker HÍROLVASÓ

Képekben és videón a MAFC elleni siker

2015.01.23, 09:23 Kosárlabda

Ismét megmutatjuk az összes paksi kosarat, valamint az edzők és játékosok véleményét a meccsről, továbbá Molnár Gyula képeiből összeállított galériánk is megtekinthető.

Elolvasom
Képekben és videón a PVSK elleni siker HÍROLVASÓ

Képekben és videón a PVSK elleni siker

2015.01.07, 12:50 Kosárlabda

A városi televízió jóvoltából ismét elkészült a mérkőzés összes paksi kosarát tartalmazó videó, benne természetesen az új játékosok találataival is, valamint a meccset követő sajtótájékoztatóval. Emellett Molnár Gyula képgalériája is megtekinthető a cikkben.

2014.12.21, 17:15 Kosárlabda

Három győzelem mellett egy papírforma vereség volt a mérleg, de így is meglett a továbbjutás. Molnár Gyula képgalériája is megtekinthető a cikkben.

Elolvasom
Sikeres volt az akció, jól érezték magukat a faddi gyermekek HÍROLVASÓ

Sikeres volt az akció, jól érezték magukat a faddi gyermekek

2014.12.18, 10:07 Kosárlabda

Egyebek mellett nagy mennyiségű gyümölccsel is sikerült megajándékozni a fiatalokat, akik tegnap egy pizzázáson és egy közös edzésen is ott voltak a csarnokban. Képgaléria a cikkben.

Elolvasom
ASE-NYKK: Galéria és összefoglaló HÍROLVASÓ

ASE-NYKK: Galéria és összefoglaló

2014.11.25, 20:54 Kosárlabda

A hétvégén a hetedik győzelmünket is begyűjtöttük a bajnokságban, a Nyíregyházát fektettük két vállra hazai pályán. Molnár Gyula képeiből ezúttal is összeállítottunk szokásos galériánkat, továbbá a meccs összefoglalója, valamint a találkozót követő sajtótájékoztató - Sitku Ernő, Dzunic Branislav és Eilingsfeld János értékelésével -  is megtekinthető a cikkben.

Elolvasom
Képekben a kolozsvári diadal HÍROLVASÓ

Képekben a kolozsvári diadal

2014.11.20, 09:54 Kosárlabda

Molnár Gyula ezúttal idegenbe is elkísérte a csapatot, és most sem pihentette a fényképezőgépét. Gyönyörű csarnok, bravúros győzelem, nem szabad kihagyni ezt a galériát!

Elolvasom
Képgaléria: ASE - Szeged HÍROLVASÓ

Képgaléria: ASE - Szeged

2014.11.10, 11:02 Kosárlabda

Molnár Gyula ezúttal is a helyszínen járt, és megörökítette nagy arányú győzelmünket.

2014.10.12, 11:09 Kosárlabda

Fekete Zsuzsanna képeiből állítottuk össze galériánkat.

2014.09.28, 16:20 Kosárlabda

Molnár Gyula természetesen a helyszínen tartózkodott, az ő képi segítenek felidézni a torna történéseit.

2014.06.05, 20:04 Kosárlabda

Ahogy az lassan már szokássá válik, ismét két képgalériánk van. Molnár Gyula és Fekete Zsuzsanna ezúttal is aktív volt, ketten együtt majdnem hetven képpel jelentkeztek.

Elolvasom
Bajnok az ASE U14 HÍROLVASÓ

Bajnok az ASE U14

2014.06.03, 19:54 Kosárlabda

Mindhárom meccset megnyerték fiaink a Regionális Döntőben. Ennek örömére képgalériával és videóval is készültünk a döntőről!

Elolvasom
A döntő első mérkőzése képekben HÍROLVASÓ

A döntő első mérkőzése képekben

2014.06.02, 15:48 Kosárlabda

Két galériával jelentkezünk a sorozat nyitómeccse után, Fekete Zsuzsanna és Molnár Gyula gépe is munkában volt.

Elolvasom
Videó: Döntőben az ASE! HÍROLVASÓ

Videó: Döntőben az ASE!

2014.05.29, 12:15 Kosárlabda

A Paksi Kistérségi Televízió összefoglalója, benne a mérkőzés néhány emlékezetes jelenetével, edzői reakcióval, és Deonta Vaughn értékelésével.

Elolvasom
Képgaléria: Így jutottunk a fináléba HÍROLVASÓ

Képgaléria: Így jutottunk a fináléba

2014.05.29, 10:27 Kosárlabda

Molnár Gyula fotógalériája a döntőbe jutást érő harmadik győzelemről a Sopron ellen.

Elolvasom
Videó: az első meccs összefoglalója HÍROLVASÓ

Videó: az első meccs összefoglalója

2014.05.23, 10:11 Kosárlabda

Szokásos videós összefoglaló rovatunkban ezúttal két anyaggal is jelentkezünk, ugyanis a Paksi Kistérségi Televízió összefoglalója mellett a SportKlub által készítettet is megmutatjuk.

2014.05.21, 08:03 Kosárlabda

Ezúttal Rodney McGruder és Körtélyesi Gergely volt az interjúalanyunk, ők mondják el a véleményüket a Pécs ellen sikerrel vett párharcról, és az elődöntős ellenfelünkről.

Elolvasom
A harmadik mérkőzés képekben HÍROLVASÓ

A harmadik mérkőzés képekben

2014.05.16, 08:06 Kosárlabda

Ezúttal két galériánk is van: Molnár Gyula és Fekete Zsuzsanna képein keresztül idézhetjük fel a harmadik meccs legszebb pillanatait.

Elolvasom
Képgaléria a pécsi parádéról HÍROLVASÓ

Képgaléria a pécsi parádéról

2014.05.13, 06:52 Kosárlabda

Fekete Zsuzsanna szemszögéből így nézett ki a tegnapi mérkőzés.

Elolvasom
ASE-PVSK képgaléria HÍROLVASÓ

ASE-PVSK képgaléria

2014.05.11, 10:18 Kosárlabda

Képes összefoglaló a győzelemmel végződött első meccsről.

Elolvasom
Szolnok - ASE - képekben HÍROLVASÓ

Szolnok - ASE - képekben

2014.04.23, 15:09 Kosárlabda

Fekete Zsuzsanna fotógalériája a tegnapi mérkőzésről.

Elolvasom
ASE-Szolnok: Képgaléria és összefoglaló HÍROLVASÓ

ASE-Szolnok: Képgaléria és összefoglaló

2014.05.05, 11:26 Kosárlabda

A középszakasz zárómérkőzésének videós összefoglalója, valamint Molnár Gyula képgalériája is megtalálható a cikkben.

Elolvasom
A Sopron elleni győzelem képekben HÍROLVASÓ

A Sopron elleni győzelem képekben

2014.04.20, 11:47 Kosárlabda

A tegnapi sikerrel a saját kezünkben maradt a sorunk, és az Olaj elleni két mérkőzésen dől el, ki nyeri a középszakaszt. A Sopron elleni győzelemről ezúttal két galériánk is van, az egyiket Bán Kornélia és Molnár Gyula készítette, a másikat Fekete Zsuzsanna.

Elolvasom
Így nyertünk Fehérváron - videó HÍROLVASÓ

Így nyertünk Fehérváron - videó

2014.04.15, 10:13 Kosárlabda

A tegnapi sikerünk összefoglalója is elkészült, benne a legszebb jelenetekkel, amelyek után Eilingsfeld János és Dzunic Branislav is megszólal.

Elolvasom
Győzelem Fehérváron - képekben HÍROLVASÓ

Győzelem Fehérváron - képekben

2014.04.15, 08:44 Kosárlabda

Fekete Zsuzsanna fotógalériája a szenzációs győzelemről.

Elolvasom
ASE - KTE - Képgaléria HÍROLVASÓ

ASE - KTE - Képgaléria

2014.04.11, 07:00 Kosárlabda

Természetesen a Kecskemét elleni győzelemről is készült képgaléria, ezúttal Molnár Gyula volt az "elkövető".

Elolvasom
Képgaléria a Kaposvár elleni győzelemről HÍROLVASÓ

Képgaléria a Kaposvár elleni győzelemről

2014.04.03, 19:24 Kosárlabda

A Kaposvár elleni győzelmet megörökítő galériát Molnár Gyula képeiből állítottuk össze.

Elolvasom
Kecskemét - ASE: Képgaléria HÍROLVASÓ

Kecskemét - ASE: Képgaléria

2014.03.22, 16:48 Kosárlabda

Fekete Zsuzsanna képeiből állítottuk össze az alábbi galériát.

2009.02.19, 00:00 Kosárlabda

Kozmann Györgyék legyőzték a Gulyás Róbert nélkül felálló kosarasokat a jubileumi rendezvényen Különös mérkőzéssel ünnepelte alapításának huszadik évfordulóját a paksi tanuszoda. Az Atomerőmű Sportegyesület kajak-kenu szakosztálya mérkőzött a férfi kosárlabda-csapattal. Hogy az esélyek közel azonosak legyenek, az előbbieknek megfelelő közeget – mármint a vizet – választottak, illetve az utóbbiakhoz illő sportágat, a kosárlabdát. Ez volt már a második vízi kosármérkőzés a két társaság között, mivel ugyanilyen formában ünnepelték a létesítmény alapításának tizenötödik évfordulóját is. A közönség nem volt túl népes, de annál lelkesebb. Mint Hordi Mónika elmondta, miután mindkét csapat paksi, egyaránt szurkoltak mindkettőnek. Igaz – tette hozzá – egy kicsit a kajak-kenu csapat felé húzott a szíve, mert őket általában nincs alkalma bíztatni, míg a hazai kosármeccsek többségén szurkol a paksiaknak.A mérkőzést egyébként nem a győzni akarás, hanem a humor jellemezte, merthogy a kosarasok többsége egyszerűen sétált a 180 centis vízben. Akadt köztük, aki a kajakosok segítségére sietett, Kozmann Gyurit a hátára, Fehér Imrét a hóna alá vette egy-egy játékos. Az ASE óriásának, Gulyás Róbertnek a hiányát megsínylették a kosárlabdázók, csupán három pont került az eredményjelzőn az oldalukra, míg a kajak-kenusok hétszer voltak eredményesek. Kozmann György világ- és Európa-bajnok kenus szerint ez annak köszönhető, hogy egy kicsit lomhábban mozogtak a fiúk annál, mint ahogy az ASE-csarnokban szoktak. Valószínűleg az is nyomott a latban, hogy a vizes társaságot erősítette Kiss Attila kommandós parancsnok is, aki szoros emberfogással igyekezett Gosa-t kiiktatni. Kemény csatát azonban az ő jelenléte sem hozott, hiszen Adorján György, a mérkőzés bírája szigorított a szabályokon, így a vízilabda meccsekre jellemző közelharcot nem láthatott a közönség. Az ott megszokott látványról – az izmos férfi felsőtestekéről – azonban nem kellett lemondani, ami főként a hölgyek tetszését nyerte el. Többen is hangot adtak annak az óhajuknak, hogy gyakrabban kellene ilyen programot megrendezni. Az uszoda vezetője, Ujvári Endréné is megerősítette, mindenkinek tetszett a program, a közönség várja a folytatást. A létesítménnyel kapcsolatban elmondta, hogy a paksi atomerőmű megbízásából húsz éve üzemelteti a Dunacenter Therm Kft. a tanuszodát, ezalatt több mint 1,7 millió ember fordult meg itt. Főként sportolókat és diákokat fogadnak, de a nagyközönség igényeit is igyekeznek kielégíteni. Néhány éve pedig, amióta a tanmedence vízhőmérsékletét harminc Celsius fokra emelték, egyre több vendéget fogadnak gyógy úszásra. Folyamatosan van náluk úszásoktatás, nemcsak gyerekek, hanem felnőttek számára is. TEOL képgaléria: Egymás ellen vízikosaraztak az Atomerőmű SE kajak-kenusai és kosárlabdázói Pakson   Forrás: TEOL.huKépgaléria: Molnár Gyula{morfeo 26}

Elolvasom
Hazai pályán eddig kettőből kettő HÍROLVASÓ

Hazai pályán eddig kettőből kettő

2009.02.14, 17:21 Kosárlabda

Hazai pályán eddig kettőből kettő Dzunics edző mérlegeAtomerőmű SE - Univer Kecskemét 92-68.Egy perces gyászszünettel indult a szerdai kosárlabda mérkőzés Pakson. A meggyilkolt veszprémi kézilabdázó Marian Cozma emléke előtt hajtott fejet a publikum. Gulyás nélkül kezdett az ASE, a paksi center csak a negyed felénél állt be, de az első tíz percet így is a vendégek nyerték. Horváth Ákos kettő plusz egyes kombinációja után még két duplát szerzett, aminek köszönhetően hárommal előbbre tartott az Univer. Charles Gosa-t megihlette a vendég játékos eredményessége és az első negyedbeli hárompontosa után elsüllyesztett még kettőt összesen 15 pontig jutott a félidőig. Jól dobott kintről a Paks, hatszor voltak eredményesek az első húsz percben és ehhez mindössze kilencszer kísérleteztek. Át is vették a vezetést, a félidei szünetre négy pontos hazai előnyt mutatott az eredményjelző. A folytatásban csak Danielson és Horváth volt eredményes vendég oldalon, míg a paksiaknál ezúttal Gulyás rázta meg magát. Ziccer, zsákolás és tripla. A harmadik felvonásban dupla annyi pontot szereztek a Dzunics tanítványok, mint a Kecskemét.(26-13) A 28. percben már húsz pontos volt a különbség a két csapat között. A legnagyobb atomos előny a 35. percben volt akkor (80-56) huszonnéggyel ment az ASE. A végére ebből egyet faragott az Univer. Az atom az első negyedben beragadt, de a másik három etapot magabiztosan nyerte Williams (24 pont) és Gosa vezérletével. (22 p.) Megérdemelt a hazai siker a tartalékos Kecskemét ellen. Dzunics Braniszlav ezzel a győzelemmel pozitív tartományba billentette edzői mérlegét a paksi csapat kispadján. Két győzelem egy vereség. A paksi tréner a következőket nyilatkozta a Félidőnek a mérkőzést követően:Dzunics Braniszlav, vezetőedző{mp3}090213_dzunics_1{/mp3}Zsoldos András nem volt elégedett a bírók ténykedésével, de a csapata második félidőben nyújtott teljesítményéről sem mondhatott el túl sok jót.Zsoldos András, vezetőedző {mp3}090213_zsoldos{/mp3}Az Atomerőmű SE kosárlabda csapata holnap (02.14) Valentin-napon a nem a szeretet magas fokú kinyilvánításáról elhíresült körmendi csarnokban lép pályára. A mérkőzés 18 órakor kezdődik. Idegenben eddig a paksiak mérlege két győzelem és négy vereség. A körmendieknél edző és légiós is csere volt az elmúlt hetekben. Az éppen még rájátszó vasiaknak nagyon kell a győzelem, a vendégek pedig idegenbeli mérlegükön javítanának, mondta el Dzunics Braniszlav.Dzunics Braniszlav, vezetőedző{mp3}090213_dzunics_2{/mp3}Atomerőmű SE - UNIVER Kecskemét 92-68 (17-20, 24-17, 26-13, 25-18) ASE: Mészáros Z. 3/3, Williams 24/12, Gosa 22/9, Johnson 6, Csaplár-Nagy 8/6. Cs: Gulyás 11/3, English 10, Kiss Zs. 3, Medve, Panta 3/3, Morgen 2. Edző: Dzunics Braniszlav KECSKEMÉT: Tóth P. 8, Harrison 8, Horváth Á. 17, Kleber 11/3, Danielson 18/15. Cs: Molnár A. 5/3, Tornóczki, Kovács Á. 1. Edző: Zsoldos András Forrás: Fortuna RádióKépgaléria: Molnár Gyula{morfeo 27}

Elolvasom
2007/2008 - 25. forduló képriporttal HÍROLVASÓ

2007/2008 - 25. forduló képriporttal

2008.04.12, 10:54 Kosárlabda

Férfi NB I: 2008. április 12., szerda, 25. fordulóAtomerőmű SE - MAFC Atomerőmű SE – MAFC 100–61(23–17, 20–9, 25–15, 32–20).Paks, 1200 néző. V: Bodnár, Márton, Gelencsér.ASE: Mészáros Z., Murry 8/3, STEVENSON 16, Horváth Z. 6, Gulyás 8.Csere: BROOKS 16/9, Kiss Zs. 2, Csaplár-Nagy E. 10/6, Toroman 9/6, PANTA 15/6, Morgen 8/6, Horányi 2.Edző: Sabáli Balázs.MAFC: Harris 14/6, YOUNG 16, Wehner 4, Vavra A. 11, Kecskés 3.Csere: FÜLÖP 13, Misek, Fodor, Radovics, Máté M.Edző: Dinnyés Attila. Az eredmény alakulása. 5. perc: 11–6, 15. p.: 34–24, 25. p.: 57–32, 35. p.: 84–46.Kipontozódott: Kiss Zs. (36.), Fülöp (38.). Statisztika:    MESTERMÉRLEG Sabáli Balázs: – Nem úgy indult a mérkőzés, ahogy szerettük volna. Idő kellett ahhoz, hogy elhúzzunk, de aztán semmi nem veszélyeztette a győzelmünket. Dinnyés Attila: – Gratulálok a Paksnak! UNIQA - Férfi A-csoportH. Csapat M. Gy. V. D. K. 1. Falco KC-Szombathely 25 20 5 2355 - 20172. P. L. Dombóvár KC 25 18 7 2109 - 20723. PVSK-Expo Center Pécs 25 16 9 2016 - 19704. Albacomp 24 15 9 2012 - 18815. Atomerőmű SE 25 15 10 2063 - 1908 6. Szolnoki Olaj KK 25 15 10 1904 - 19297. Marso-Vagép NYKK 25 14 11 2159 - 21568. P.-Lami-Véd Körmend 25 13 12 2132 - 19559. Univer-Kecskemét SE 25 11 14 2086 - 207710. Soproni sÖrdögök 25 11 14 2118 - 216611. Zalakerámia-ZTE KK 24 10 14 1836 - 181812. Kaposvári KK 25 6 19 1938 - 211813. MAFC 25 6 19 1959 - 226914. Bodrogi-Bau Vásárhely 25 4 21 2132 - 2483Webszemle:Ingyen sört akarsz? Ha sietsz, odaérsz! - TEOL - .... Dombóvár már biztosan második az alapszakaszban - Tolnai Népújság - .... könnyedén nyert az Atomerőmű - nemzetisport.hu - .... Képgaléria: www.PaksNET.hu

Elolvasom
2007/2008 - 17. forduló képriporttal HÍROLVASÓ

2007/2008 - 17. forduló képriporttal

2008.02.09, 10:46 Kosárlabda

Férfi NB I: 2008. február 09., szombat, 17. fordulóATOMERŐMŰ SE - KörmendAtomerőmű SE-Polaroid Lami-Véd Körmend 74-87 (17-7, 15-31, 22-27, 20-22).Paks, 1000 néző. V: Hartyáni, Király, Farkas G.ASE: Mészáros Z. (1), Murry (9/6), Kiss Zs. (10/6), Horváth Z. (11), GULYÁS (25). Csere: TOROMAN (13/9), Csaplár-Nagy (-), Medve (4), Panta (1). Edző: Sabáli Balázs. Körmend: Fodor M. (8/3), Mc Cants (3/3), Ferencz (6), OCITTI (14/6). Vavra (12). Csere: THOMAS (17/6), FODOR G. (12/3), Trummer (11/9), Henderson (4), Tóth (-). Edző: Krivacsevics Dragoljub.Az eredmény alakulása: 5. perc: 9-5, 15. p.: 28-21, 25. p.: 38-48, 35. p.: 65-80. Kipontozódott: Ocitti a 38. percben.Mestermérleg:Sabáli Balázs: - Ki gondolta volna, hogy egy jó első negyed után így összeomlunk. Sajnos nem tudtunk kimászni a gödörből, megérdemelten nyert a Körmend.Krivacsevics Dragoljub: - Büszke vagyok a játékosokra és a közönségre, nagyon örülök a győzelemnek. Statisztika:   Férfi NB I. A-csoport: H. Csapat M.  Gy. V.  D.  K. 1.Falco KC-Szombathely181621676-14132.PVSK-Expo Center Pécs171251381-13443.P. L. Dombóvár KC181261527-1526 4.Szolnoki Olaj KK171161311-13125.Albacomp181081469-13856.Marso-Vagép NYKK181081550-15437.Univer-Kecskemét SE17981428-13918.Atomerőmű SE17981352-13369.P.-Lami-Véd Körmend188101510-142610.Zalakerámia-ZTE KK187111411-1408 11.Soproni sÖrdögök187111521-157612.MAFC186121443-159413.Kaposvári KK184141399-151414.Bodrogi-Bau Vásárhely183151537-1747 Webszemle:ASE: egy a tábor, egy a zászló - Tolnai Népújság online - .... Brooks állíthatja meg az Atomerőmű mélyrepülését - Tolnai Népújság online - .... Magyar Kupa Nyolcaddöntő - 2007/2008 időpontok - ferfikosar.hu - .... Az új légiós lehet a megmentő - Tolnai Népújság online - .... Az erős kezdés után kipukkadt az Atomerőmű SE - Tolnai Népújság online - .... DKC–Alba és Univer–ASE a kupában - TEOL - .... Egyre mélyebb gödörben az ASE - TEOL - .... Tabella, Férfi A-csoport alapszakasz, műsor és eredmények - infokosar.hu - .... A DKC nyert az ASE vesztett - TEOL - .... Képgaléria: ASE - Polaroid Lami-Véd Körmend - TEOL - .... Képriport: www.PaksNET.hu

Elolvasom
2007/2008 - 16. forduló HÍROLVASÓ

2007/2008 - 16. forduló

2008.02.06, 10:45 Kosárlabda

Férfi NB I: 2008. február 06., szerda, 16. forduló ATOMERŐMŰ SE - Falco KC Atomerőmű SE - Falco KC 75-82 (13-27, 22-9, 15-18, 25-28). Férfi kosárlabda NB I. Paks, 1500 néző. V: Pálla, Ádám, Csősz. ASE: Mészáros Z. (16), Murry (-), Kiss Zs. (7/3), HORVÁTH Z. (15), GULYÁS (25). Csere: Panta (2), Toroman (10/6), Medve (-). Edző: Sabáli Balázs. Falco: KÁLMÁN (19/9), DOYNE (24/6), Váradi (8), KAZLAUSKAS (17/9), ALIAKSZEJEV (14). Csere: Will (-), Borszéki (-), Feigl (-). Edző: Szrecsko Szekulovics. Az eredmény alakulása: 5. perc: 8-13, 15. p.: 26-30, 25. p.: 41-49, 35. p.: 56- 65. Kipontozódott: Kiss Zs. (37.), Váradi (38.), Aliakszejev (40.), Murry (40.). Mestermérleg: Sabáli Balázs: - Egy Falcót pontos dobásokkal lehetett volna legyőzni, a statisztika mindent elárul. Szrecsko Szekulovics: - Nehéz meccs volt, a második negyedben magunkra engedtük a Paksot, de utána jól védekeztünk és megérdemelten nyertünk. Statisztika:    Férfi NB I. A-csoport: H.  Csapat  M.   Gy.  V.   D.    K.  1. Falco KC-Szombathely 16 14 2 1489 - 1263 2. PVSK-Expo Center Pécs 15 11 4 1226 - 1181 3. P. L. Dombóvár KC 16 11 5 1370 - 1374 4. Szolnoki Olaj KK 15 10 5 1152 - 1153 5. Atomerőmű SE 15 9 6 1203 - 1167 6. Albacomp 16 9 7 1310 - 1230 7. Marso-Vagép NYKK 16 8 8 1365 - 1377 8. Univer-Kecskemét SE 15 7 8 1232 - 1217 9. Soproni sÖrdögök 16 7 9 1348 - 1374 10. P.-Lami-Véd Körmend 16 6 10 1346 - 1297 11. Zalakerámia-ZTE KK 16 6 10 1256 - 1242 12. MAFC 16 6 10 1286 - 1403 13. Kaposvári KK 16 4 12 1239 - 1329 14. Bodrogi-Bau Vásárhely 16 2 14 1350 - 1565 Webszemle: Kétesélyes csatározások - Tolnai Népújság online - .... A Falcótól ki lehet kapni - Tolnai Népújság online - .... Magyar Kupa Nyolcaddöntő - 2007/2008 időpontok - ferfikosar.hu - .... Ettől a Falcótól nem szégyen kikapni - TEOL - .... Őrült meccsen nyert Pakson a Falco - Sportfórum.hu - .... Gulyás Róbert: Bízom a csapatunkban - kosarinfo.com - .... Tabella, Férfi A-csoport alapszakasz, műsor és eredmények - infokosar.hu - .... Képgaléria - TEOL - 2008.02.06 | Fotó: Kiss Albert ....