Egy győzelem és egy vereség a III. fordulóban.

U11: Két nagyszerű mérkőzésen vagyunk túl HÍROLVASÓ

U11: Két nagyszerű mérkőzésen vagyunk túl

Mindkét meccsünkön mindenkit játszatva, élre álltunk területünkön.

Már biztos az Országos Jamboree-n való részvételünk! HÍROLVASÓ
Ismét Baján lépett pályára a serdülő HÍROLVASÓ

Ismét Baján lépett pályára a serdülő

2016.11.30, 18:00 Kosárlabda

Ismét Baján játszottunk. Az első meccsünket a hazai csapat ellen játszottuk. A negyed elejét remekül kezdtük, viszont ezt a negyed végéig nem tudtuk tartani és kialakult egy 10 pontos előny. A második negyed alakult a legrosszabbul a számunkra, itt a Bajának sikerült egy olyan előnyt szereznie amiivel már nem tudtunk mit kezdeni. Bajai Bácska FKE – ASE:  80:46 ASE: Gárdai , Ritter 2, Pintér 2, Kozma 8, Sánta 11, Németh 2, Berka 11, Strasszer 5, Magyar 1, Sztanó 2, Tengölics 2, Pesztericz ,   A második meccset a C csoportból felkerülő Rátgéber Akadémia B csapatával játszottuk. Ez egy kiélezettebb mérkőzés volt, azonban sajnos a koncentrációnk nem mindig volt a helyén. A második félidőben sikerült egy agresszívabb védekezést produkálnunk, mellette segített pár játékos extrább teljesítménye. Sajnos ez is kevés volt a győzelemhez. Rátgéber Kosárlabda Akadémia /B – ASE: 72-61 ASE: Gárdai , Ritter 4, Pintér 14/3, Kozma 6, Sánta 12, Németh 4, Berka 7, Strasszer 8, Magyar 2, Sztanó , Tengölics , Pesztericz 4, Az előző fordulóban megbeszélteket sikerült megcsinálnunk, csökkentettük az eladott labdáink számát és növeltük a szerzett labdáinkat.

Elolvasom
Az U12-es csapat is elkezdte a bajnokságot HÍROLVASÓ

Az U12-es csapat is elkezdte a bajnokságot

2016.11.14, 09:55 Kosárlabda

Egy győzelem és egy vereség volt az első hétvége mérlege.

2016.04.21, 19:47 Kosárlabda

Székesfehérváron arattunk kettős győzelmet, ezzel harcoltuk ki a részvételt.

Elolvasom
Egy szűk vereség és egy szűk győzelem: HÍROLVASÓ

Egy szűk vereség és egy szűk győzelem:

2016.04.11, 13:33 Kosárlabda

Székesfehérvár, Gyerek kupa 8. fordulóASE Fiúk - DKKA  Darazsak  51-42  (10-9,6-4,6-6,10-14,19-9)Pavlik "Bobo", Blatt Zs  1, Kékesi K. 2, Nagy M  14, Bach M., Strasszer Á. 1, Sánta I  10, Németh B. 6, Bugjó  B 3, Ritter M.8, Bernáth M. , Pesztericz G  5, Kolki Á  1Hatalmas küzdelem végig, több kíváló teljesítménnyel, melyet végül Ritter Milán klasszis teljesítménye döntött el.ASE Fiúk - VUKE  35-42 (10-6,6-8,5-8,8-8,6-12)Pavlik "Bobo" 2, Blatt Zs , Kékesi K. 1, Nagy M 4, Bach M. 4, Strasszer Á. 4, Sánta I 8, Németh B. 1, Buglyó  B 4, Ritter M.5, Bernáth M. , Pesztericz G 1, Kolki Á. 1Utoljára -25 volt az eredmény ellenük, most végig sikerült fej-fej mellett haladnunk, nüanszok döntöttek a javukra, nagyon szép munka volt így is!

Elolvasom
Egy szűk vereség és egy sima győzelem HÍROLVASÓ

Egy szűk vereség és egy sima győzelem

2016.03.31, 14:43 Kosárlabda

Szfehérvár, Gyerek kupa 7.f.:ASE Fiúk - DKKA Bikák  64-9 (19-0,8-1,1-5,19-3,17-0)Pavlik "Bobo" 3, Feil B 2, Kékesi K. 6, Nagy M 10, Jantner B. 4, Bach M. 3, Strasszer Á.4, Sánta I 6, Németh B. 4, Kollár D , Buglyó  B 5, Ritter M.9, Bernáth M.2 , Pesztericz G 6ASE Fiúk - DKKA  Darazsak 42-50 (10-9,12-8,6-7,10-12,4-14)Pavlik "Bobo" 1, Feil B 2, Kékesi K. 4, Nagy M  2, Jantner B. 2, Bach M. 5, Strasszer Á.1, Sánta I 3, Németh B. 7, Kollár D , Buglyó  B 5,Ritter M. 9, Bernáth M. , Pesztericz G 1Vereségünk ellenére továbbra is vezetjük a csoportunkat, és még elképzelhető hogy meghívást kapunk a régiós jamboree-ra, Pécsre.   Nagy László

Elolvasom
Egy sima egy fordított a Nyuszi Kupán HÍROLVASÓ

Egy sima egy fordított a Nyuszi Kupán

2016.02.15, 11:02 Kosárlabda

Január végén a 4. fordulót rendezték Szekszárdon a Nyuszi Kupán. Az első mérkőzésen végig vezetve nyertük az első mérkőzést, ahol már sikerült néhány szép támadást vezetnünk az add és fuss játék szellemében. Sajnos a második mérkőzés első negyedét leszámítva sem támadásban, sem védekezésben nem tudtunk komoly teljesítményt felmutatni, ellenfelünk a játék minden elemében fölénk nőtt. Itt már inkább az egyéni játékkal erőlködtünk és most is bebizonyosodott jól védekező, futós, harcos csapat ellen ez kevés.       Paksi Harcosok – Széchenyi Malamut                          51 : 38          ( 8:3, 2:25, bünt.:3:7, 4:19, 4:18 )     PH.: Kékesi 12, Géringer 11, Sándor 8, Kajári 7, Pavlik Bo. 5, Buglyó 4, Takács 3,           Nagy R. 2,Tengölics 1, Szili, Fábián         Paksi Harcosok – Törpördögök                           21 : 72          ( 8:3, 2:25, bünt.:3:7, 4:19, 4:18 )     PH.: Buglyó 9, Geringer 4,Pavlik.Bo. 3, Szili 3, Kékesi 2, Kajári, Nagy R., Takács, Fábián,           Tengölics     Február első hétvégéjén Székesfehérváron a Kenguru Bajnokság 5. fordulóját rendezték. Csapatunkból betegség miatt Buglyó Barna és Geringer Gergő is hiányzott. Ez meglátszott főleg a második mérkőzésen. Első meccsünkön három negyeden keresztül magabiztosan játszottunk a negyedikben már kevésbé, 14/0-s dobásunk és 9 eladott labdánk bennünket visszavetett némileg míg ellenfelünk egyre magabiztosabbá vált. Végül ha szoros csatában de sikerült nyernünk. Most először írtunk statisztikát amiből kiderült 31 eladott labdánk volt (!) a mérkőzésen, igaz 27-t szereztünk.   A második mérkőzésre némi pihenőt követően került sor. Az első negyedbeli rengeteg eladott labda (13) ami elsősorban lépéshibákból és rossz passzokból adódott meghatározta a játék képét. Sajnos dobásig sem nagyon tudtunk eljutni, ha igen akkor nem sikerült. A második negyedben némileg eredményesebben játszottunk,de továbbra is sok dobóhibával. ( A teljes mérkőzésen 44/7 !!!! + 26 eladott labda) Így egy-egy jó teljesítménynek örülhettünk és annak, hogy harcos felfogásban játszottunk.       Paksi Harcosok – DKKA Csigák                        29 : 25        ( 6:3, 9:5, bünt.:5:4, 5:8, 4:5 )    PH.: Kékesi 10, Sándor 9, Siklósi 3, Pavlik Bobo 3, Kajári 3, Szili 4, Nagy R., Haaz,          Tengölics, Pavlik Beni, Takács, Nagy D.        Paksi Harcosok – DKKA Kenguruk                      23 : 50          ( 0:19,8:2, bünt.:4:5, 7:14, 4:10 )    PH.: Pavlik Bobo 10, Kékesi 3,Szili 2, Nagy R. 2,Siklósi 2, Sándor 2, Takács 1, Haaz 1,          Pavlik Beni, Tengölics, Nagy D., Kajári                                                                                                      Nagy Gábor

Elolvasom
Egy szűk és egy sima győzelem HÍROLVASÓ

Egy szűk és egy sima győzelem

2016.02.25, 16:29 Kosárlabda

Paks, Gyerek kupa 6. fordulóASE Fiúk - Dunaújvárosi Sárkányok  66-21 (28-2,13-8,3-3,20-0,2-7) Pavlik "Bobo" 6, Bugjó  B 12, Kékesi K. 4, , Jantner B. 2, Kolki Á. 6, Bach M. 14, Strasszer Á.1, Németh B. 2, Feil B. 8 , Ritter M.8, Bernáth M. 3ASE Fiúk - DKKA  Darazsak  42-37 (14-10,10-4,2-2,3-9,12-12) Pavlik "Bobo" 2, Bugjó  B 1, Kékesi K. 7,Nagy M. 6 , Jantner B. 1, Kolki Á. 3, Bach M. 1, Strasszer Á. 2,Sánta I. 7 Németh B. 6, Feil B. , Ritter M. 6, Bernáth M. Mindkét mérkőzésen jól dolgoztunk, két megérdemelt győzelmet arattunk. Nagy László

Elolvasom
Győzelem a gyerek bajnokság ötödik fordulójában HÍROLVASÓ

Győzelem a gyerek bajnokság ötödik fordulójában

2016.02.07, 09:50 Kosárlabda

Sz.fehérvár, Gyerek kupa 5.f.:ASE Fiúk - DKKA Darazsak  42-34 (4-6,12-2,6-4,10-13,10-9)ASE: Pavlik "Bobo" 2, Feil B  4, Kékesi K. 4, Nagy M.7, Jantner B. 6, Bach M.2 , Strasszer Á. 3,  Sánta I.7, Bernáth M. 2, Ritter M. 2, Buglyó B. 3, Kollár D. Nagy László

Elolvasom
Gyerek Kupa 4. forduló HÍROLVASÓ

Gyerek Kupa 4. forduló

2016.01.25, 13:19 Kosárlabda

Paks, Gyerek kupa 4.f.:ASE Fiúk - DKKA  Villámok 57-60 h.u. (20-6,13-12,7-2,13-13,6-16,8-11)Pavlik "Bobo"2 , Bugjó  B  3, Kékesi K. 5, Nagy M. 13, Jantner B. 12 , Bach M. 3, Strasszer Á. 1,  Sánta I.11, Németh B. 4, Kolki Á  1 , Ritter M. 1,  Feil B 1Fordulatos, izgalmas mérkőzésen lépéshibáinkkal és kihagyott büntetőinkkel odaadtuk a győzelmet.ASE Fiúk - DKKA Bikák 41-38 (6-11,13-8,10-4,6-8,6-7)Pavlik "Bobo" 4, Bugjó  B, Kékesi K. 4, Nagy M.4, Jantner B. 5, Bach M. 1, Strasszer Á.1,  Sánta I. 9, Németh B. 3, Ritter M. 5,  Kolki Á  1 ,Feil B 4Nehezen hevertük ki az előző mérkőzést, végül nagy küzdelemben sikerült győzni.

Elolvasom
Kettős győzelemmel búcsúztatták az évet a Harcosok HÍROLVASÓ

Kettős győzelemmel búcsúztatták az évet a Harcosok

2016.01.05, 23:03 Kosárlabda

A Dávid Kornél Akadémia csapatait sikerült két vállra fektetni a Pakson rendezett fordulóban.

Elolvasom
Két vereség a harmadik fordulóban HÍROLVASÓ

Két vereség a harmadik fordulóban

2015.12.14, 16:42 Kosárlabda

Sz.fehérvár, Gyerek kupa 3.f.ASE Fiúk - DKKA  Titánok 21-79 (5-20,4-23,5-3,2-17,5-16)Pavlik "Bobo" 4, Bugjó  B, Kékesi K. 2, Nagy M.4, Jantner B. 1, Bach M. 3, Strasszer Á.1,  Sánta I.2, Németh B. 1, Kollár D.1 , Ritter M.2ASE Fiúk - VUKE  30-55 (4-21,6-10,5-9,11-12,4-4)Pavlik "Bobo" 1, Bugjó  B. 1, Kékesi K. 3, Nagy M.8, Jantner B. 3, Bach M. 3, Strasszer Á.,  Sánta I.6, Németh B.2 , Kollár D. , Ritter M. 3Jó első mérközés után, 80 helyett "csak"  50-el kaptunk ki, dekoncentrált kezdésünk hamar eldöntötte a második mérkőzésünket. Utána már hiába rendeztük a sorokat a "B" csopportban folytatjuk.. Nagy László

2015.11.15, 11:17 Kosárlabda

Két győzelmet értek el a paksi fiúk, és ezzel visszakerültek az A-csoportba. Székesfehérvár, Gyerek kupa 2. forduló:ASE Fiúk - DKKA Darazsak  43-26 (6-11,10-4,2-3,10-4,15-4)ASE: Pavlik "Bobo" 3, Feil B, Kékesi K. 4, Nagy M.6, Jantner B. 2, Bach M.6 , Strasszer Á.,  Sánta I.15, Németh B. 5, Ritter M.2Ez igazán szép munka volt! Külön dicséret Strasszer Ádinak és Sánta Istinek a passzokért, de ma MINDENKI KIEMELT volt! ASE Fiúk - DKKA Darazsak  59-26 (17-8,12-6,4-6,12-0,13-6)ASE: Pavlik "Bobo" 4, Feil B 2, Kékesi K. 11, Nagy M.12, Jantner B.2 , Bach M.10 , Strasszer Á.1,  Sánta I.8, Németh B. 4, Ritter M. 4, Pavlik "Beni" 1Ismét gyönyörű passz - visszapassz játékok, pazar 3. negyed, végére kis fáradtság. Ezzel a győzelemmel visszajutottunk az "A" csop.-ba!

Elolvasom
Jól harcoltak a Harcosok a Kenguru Bajnokság első fordulójában HÍROLVASÓ

Jól harcoltak a Harcosok a Kenguru Bajnokság első fordulójában

2015.10.24, 08:52 Kosárlabda

Október 18-án Székesfehérváron kezdődött meg számunkra  a 2015/2016-os Országos Kenguru Bajnokság. Az első mérkőzés kicsit álmosabbra sikerült, de a második már küzdelmes szoros meccs lett. Mindkét mérkőzésről elmondható mindenki igyekezett. Voltak egyes szakaszokban technikai hibák és figyelmetlenségek, de helyenként már volt némi csapatjáték is, próbáltunk egymásnak passzolni, ha nem volt helyzet nem elszórva a labdát kijönni, „felállni” és játszani. A védekezésen is van még csiszolni való, de harcosságunk jutalma a két szép győzelem. A második mérkőzésen külön öröm volt, hogy 11 (!) játékosunk is szerzett pontot a szoros mérkőzésen.           Paksi Harcosok – DKKA Ördögök                           50 : 31      ( 9:5, 11:4, b.: 5:5, 6:13, 19:4 )  P.H.: Kékesi 15, Geringer 12, Szalai 6,Siklósi 6, Kajári 3, Pavlik 3, Sándor 2, Buglyó 2,          Nagy, Haaz, Tengölics, Szili           Paksi Harcosok – DKKA Kenguruk                           55 : 47       ( 6:10, 15:9, b.:4:7, 12:5, 18:16 )   P.H.: Siklósi 9, Kékesi 9, Szalai 8, Buglyó 6, Geringer 6, Pavlik 5, Sándor 4, Kajári 4,           Nagy 2, Szili 1, Haaz 1, Tengölics                                                                                                     Nagy Gábor

Elolvasom
Két vereség a nyolcadik fordulóban HÍROLVASÓ

Két vereség a nyolcadik fordulóban

2015.04.21, 12:49 Kosárlabda

A Szekszárdi Dínók és a DKKA Bikák is kifogott rajtunk.

Elolvasom
Kevesen de lelkesen a kenguru 5. fordulójában HÍROLVASÓ

Kevesen de lelkesen a kenguru 5. fordulójában

2015.02.11, 13:31 Kosárlabda

A sok hiányzó ellenére is megnyertünk mindkét meccsünket.

Elolvasom
Két vereség az ötödik forduló mérlege HÍROLVASÓ

Két vereség az ötödik forduló mérlege

2015.02.11, 13:25 Kosárlabda

A betegségek által megtízedelt csapatunktól most ennyire futotta.

Elolvasom
Két győztes mérkőzés a gyermek bajnokságban HÍROLVASÓ

Két győztes mérkőzés a gyermek bajnokságban

2015.01.27, 00:17 Kosárlabda

Hazai pályán mindkét ellenfelünket magabiztosan fektettük két vállra.

Elolvasom
Hírek a kenguru bajnokság 3-4. fordulójából HÍROLVASÓ

Hírek a kenguru bajnokság 3-4. fordulójából

2015.01.16, 20:40 Kosárlabda

Két győzelemmel és két vereséggel zárták a fiatalok ezt a két fordulót.

2014.12.12, 23:53 Kosárlabda

Több alapember hiányában, fiatalokkal kiállva is helyt álltunk.

Elolvasom
Helytálltak a harcosok HÍROLVASÓ

Helytálltak a harcosok

2014.10.23, 10:22 Kosárlabda

Egy szoros és egy kevésbé szoros meccset játszottunk, de mindkét találkozón voltak biztató dolgok.

Elolvasom
ALBA verés az ASE csarnokban HÍROLVASÓ

ALBA verés az ASE csarnokban

2014.03.03, 13:38 Kosárlabda

Újabb győzelmet aratott az U-16-os csapat, ezúttal a Fehérvár hajtott fejet a Gesztenyés úton.