Hat negyednyi játék után fejeztük be a Pécs elleni edzőmeccset.

Elolvasom
Megint a fehérváriak örülhettek HÍROLVASÓ

Megint a fehérváriak örülhettek

2017.11.25, 19:34 Kosárlabda

Harmincnyolc percig vezettünk, ám a végére az Alba ki tudta használni, hogy teljesen elkészültünk az erőnkkel és megnyerte az edzőmeccset.

Elolvasom
Edzőmeccsek a szünet alatt HÍROLVASÓ

Edzőmeccsek a szünet alatt

2017.11.23, 09:23 Kosárlabda

Kétszer is zárt kapuk mögött csapunk össze az Albával.

Elolvasom
Ezúttal 26 volt közte HÍROLVASÓ

Ezúttal 26 volt közte

2017.08.27, 20:52 Kosárlabda

A 32 pontos Hinds vezérletével ismét magabiztosan győztük le a Bonyhádot.

Elolvasom
Jól szolgálta a felkészülést a Bonyhád elleni edzőmeccs HÍROLVASÓ

Jól szolgálta a felkészülést a Bonyhád elleni edzőmeccs

2017.08.25, 21:54 Kosárlabda

Huszonöt ponttal nyertük első felkészülési mérkőzésünket.

2017.08.19, 20:10 Kosárlabda

A szakvezetés döntése alapján a nézők nélkül kerül megrendezésre az első edzőmeccsünk

Elolvasom
Mi újság a válogatottnál? HÍROLVASÓ

Mi újság a válogatottnál?

2017.08.09, 09:42 Kosárlabda

Egy év szünet után ismét van ASE játékos a nemzeti csapatban, Eilingsfeld János és Ruják András személyében ráadásul rögtön kettő. Lássuk, hogy értékelik eddig a felkészülést!

Elolvasom
A Bonyhád ellen már jobban ment HÍROLVASÓ

A Bonyhád ellen már jobban ment

2017.02.20, 20:12 Kosárlabda

Az első félidőben még jól tartották a lépést a vendégek, de a másodikban kijött a különbség.

Elolvasom
A MAFC akarata érvényesült HÍROLVASÓ

A MAFC akarata érvényesült

2017.02.16, 19:02 Kosárlabda

Watkins 21 pontja és 15 lepattanója is kevés volt a fővárosiak ellen.

Elolvasom
Hermann János: „Ép testben ép lélek HÍROLVASÓ

Hermann János: „Ép testben ép lélek" – tudom, hogy ez így is van

2016.10.25, 21:12 Kosárlabda

Az ASE színeiben 26. szezonját kezdő „Dongóval” tettünk negyedszázadot felölelő utazást, mely során a legemlékezetesebb pillanatok felidézése mellett arra is alkalmunk nyílott, hogy a jól ismert név mögött rejlő embert is megismerjük.

Elolvasom
Sopronban kezdjük meg az idényt HÍROLVASÓ

Sopronban kezdjük meg az idényt

2016.10.08, 17:01 Kosárlabda

Kemény meccs vár ránk a Hűség városában, a Kaposváron váratlan vereségbe beleszaladó hazaiak minden bizonnyal ki akarják köszörülni a csorbát. A csapatból mindenki egészséges, felkészülten várjuk a rajtot.

Elolvasom
P.J. Hill is bemutatkozik HÍROLVASÓ

P.J. Hill is bemutatkozik

2016.09.29, 08:35 Kosárlabda

Mint arról korábban beszámoltunk, a szakvezetés - az eddigi edzőmeccsek alapján - úgy döntött, hogy irányító poszton erősíti meg a csapatot, így szerződést kötöttünk P.J. Hillel. Amerikai játékosunk ma be is csatlakozik a munkába, ismerkedjünk hát meg vele egy kicsit jobban.

Elolvasom
Sopronban is győzni tudtunk HÍROLVASÓ

Sopronban is győzni tudtunk

2016.09.21, 15:47 Kosárlabda

Ezúttal nem engedtünk egy negyednyi előnyt sem az ellenfélnek, egy jó iramú mérkőzésen, végig magas hőfokon égve győztük le a házigazdát. Szép volt fiúk!

Elolvasom
Helyzetkép féltávnál HÍROLVASÓ

Helyzetkép féltávnál

2016.09.13, 13:13 Kosárlabda

Nagyjából egy hónap telt el a felkészülési időszakból, megkérdeztük hát vezetőedzőnket, miként vélekedik a csapatról és az eddigi edzőmeccsekről. Medve Mátéval is beszélgettünk, esetében a sérülése volt a téma.

Elolvasom
Megvan az első siker! HÍROLVASÓ

Megvan az első siker!

2016.09.06, 15:38 Kosárlabda

Remek csapatjátékunknak és agresszív védekezésünknek köszönhetően behúztuk a győzelmet a Kaposvár otthonában.

Elolvasom
Vereséggel kezdtük az előszezont HÍROLVASÓ

Vereséggel kezdtük az előszezont

2016.09.02, 15:58 Kosárlabda

Szinte végig vezetett a Vasas, és bár az utolsó negyedben megfordítottuk az állást, nem tudtuk megnyerni a meccset. A csapat mindenesetre nagyot küzdött, Samenas pedig remek játékkal, 28 pontot szórva mutatkozott be.

Elolvasom
Dunn nélkül vertük a Kecskemétet HÍROLVASÓ

Dunn nélkül vertük a Kecskemétet

2015.11.26, 17:40 Kosárlabda

Tóth Ádám és Ryan Watkins együtt 42 pontig jutott az edzőmeccsen, rájuk nem volt válasza vendégcsapatnak.

Elolvasom
Ha nehezen is, de megnyertük az elsőt HÍROLVASÓ

Ha nehezen is, de megnyertük az elsőt

2015.08.28, 16:19 Kosárlabda

A ráadás-negyed is kellett a Pécs elleni sikerhez.

Elolvasom
Tizenegy edzőmeccsel készülünk a szezonra HÍROLVASÓ

Tizenegy edzőmeccsel készülünk a szezonra

2015.08.03, 18:07 Kosárlabda

Augusztus 17-én kezdjük meg a felkészülést, amely során ismét részt veszünk a Horváth Zoltán Emléktornán, valamint megrendezzük a Morgen Ferdinánd Emléktornát is.

Elolvasom
Csütörtökön edzőmeccset játszunk a Kecskeméttel HÍROLVASÓ

Csütörtökön edzőmeccset játszunk a Kecskeméttel

2015.11.24, 15:27 Kosárlabda

Tekintettel a két hetes bajnoki szünetre, a két csapat megegyezett egy edzőmeccsben, mely csütörtökön 18.30-as kezdettel kerül megrendezésre a Gesztenyés úti sportcsarnokban. A mérkőzésre a belépés díjtalan. Kép: bb1.hu

Elolvasom
U14: Továbbra is veretlen a csapat HÍROLVASÓ

U14: Továbbra is veretlen a csapat

2014.10.23, 14:32 Kosárlabda

Ezúttal a Kaposvár otthonában arattak újabb két győzelmet a fiatalok.

2014.09.02, 21:34 Kosárlabda

A cseh bajnokság harmadik helyezettjével csapunk össze ma 19 órakor, a meccsen pályára lép a két friss igazolás, John Roberson és Henry Dugat is

Elolvasom
U23: Edzőmeccs az Alba ellen HÍROLVASÓ

U23: Edzőmeccs az Alba ellen

2014.08.22, 09:13 Kosárlabda

Fiataljaink 08.22-én, pénteken 16 órakor a Gesztenyés úton csapnak össze a fehérváriakkal

Elolvasom
Mindkét játékosunk odatette magát a szlovákok ellen HÍROLVASÓ

Mindkét játékosunk odatette magát a szlovákok ellen

2014.07.22, 07:27 Kosárlabda

Az első meccsen Tóth Ádám volt a legjobb, a másodikon pedig Eilingsfeld János mutatta meg, mit tud.

Elolvasom
Kezdődnek a válogatott meccsek HÍROLVASÓ

Kezdődnek a válogatott meccsek

2014.07.16, 10:10 Kosárlabda

Csapatunkat Tóth Ádám és Eilingsfeld János képviseli, a héten kétszer csapunk össze Szlovákiával

Elolvasom
Videó: ASE-KTE edzőmeccs összefoglaló, nyilatkozatok HÍROLVASÓ

Videó: ASE-KTE edzőmeccs összefoglaló, nyilatkozatok

2014.04.30, 17:41 Kosárlabda

A Kecskemét nyerte a két csapat közötti edzőmeccset, amelynek célja az edzések monotonitásának megtörése volt. A mérkőzés után Dzunic Branisvav és Luka Markovic nyilatkozott a Paksi Kistérségi Televíziónak.

Elolvasom
Kedden este hatkor edzőmeccs a KTE ellen HÍROLVASÓ

Kedden este hatkor edzőmeccs a KTE ellen

2014.04.28, 11:08 Kosárlabda

Stojan Ivkovic csapata látogat a Gesztenyés útra egy barátságos meccs erejéig.

Elolvasom
ASE-Kaposvár: Itt a lehetőség a javításra HÍROLVASÓ

ASE-Kaposvár: Itt a lehetőség a javításra

2014.04.02, 09:35 Kosárlabda

A középszakasz 6. fordulójában ismét itthon játszunk, ezúttal a Kaposvár látogat hozzánk. Az elmúlt hónapban már kétszer legyőzött somogyiak ellen javíthatjuk a múlt heti fiaskót.

Elolvasom
A legjobban védekező csapathoz látogatunk HÍROLVASÓ

A legjobban védekező csapathoz látogatunk

2014.03.20, 10:29 Kosárlabda

A harmadik fordulóban Kecskeméten vizitálunk, ahol az alapszakaszban hősies hajrával összejött a győzelem. Beharangozó a pénteki meccshez, és videós összefoglaló az első találkozóról!

Elolvasom
Lemásoltuk a hétvégi meccset, ismét győztünk Kaposváron HÍROLVASÓ

Lemásoltuk a hétvégi meccset, ismét győztünk Kaposváron

2014.03.14, 20:08 Kosárlabda

A hétvégi bajnokihoz hasonlóan a mai edzőmeccsen is 84-76 arányban nyertünk Kaposváron.

Elolvasom
Pénteken edzőmeccs a Kaposvárral HÍROLVASÓ

Pénteken edzőmeccs a Kaposvárral

2014.03.12, 11:24 Kosárlabda

A bajnoki szüntet kihasználva Kaposvárra utazunk, hogy egy edzőmeccsen is megmérkőzzünk a hétvégén legyőzött somogyiakkal.

Elolvasom
Minden negyedet nyertük Dombóvár ellen HÍROLVASÓ
Két mérkőzést játszott a serdülő csapat hétvégén HÍROLVASÓ
Meglepetésre készül a Nyíregyháza HÍROLVASÓ

Meglepetésre készül a Nyíregyháza

2012.11.16, 09:42 Kosárlabda

Az Atomosok a papírformának megfelelően győzelemre készülnek.

Elolvasom
Egy vereséggel és két győzelemmel ötödik lett a kieséses országos döntőn az ASE kadet csapata HÍROLVASÓ

2012.05.10, 07:50 Kosárlabda

Május 4-6 között Budapesten rendezték meg az Országos Kadet Bajnokság Döntőjét Budapesten.

2010.01.21, 08:52 Kosárlabda

A CEBL meccs, és a Salgótarján elleni összecsapás már-már azt sugallta, végre kezdünk kimászni a gödörből, de legalábbis önbizalom növelőnek tökéletes volt a két találkozó. Aztán jött a Kaposvár, és újfent a vereség okait kereshetjük.

Elolvasom
ASE - SKSE beharangozó HÍROLVASÓ

ASE - SKSE beharangozó

2009.10.01, 18:42 Kosárlabda

Soros ellenfelünk, a Salgótarjáni KSE az élvonalban rég nem látott egyesület.

Elolvasom
Kezdődhet az igazán lényeges rész, a rájátszás HÍROLVASÓ

Kezdődhet az igazán lényeges rész, a rájátszás

2009.04.29, 00:00 Kosárlabda

A Kaposvár ellen egy laza edzőmeccset játszott a csapat. Félgőzzel is simán nyertünk. Szurkolásról nem beszélhetünk, most mindenkinek jobb volt inkább a meccset élvezni. Úgyis mondhatjuk, hogy rápihentünk az előttünk álló nagy feladatokra. A Kecskemét elleni találkozó már nem ígérkezett ilyen könnyűnek. Nyerni kellett, és leszámítva a 3. negyedbeli megingást, ezt a meccset is könnyedén hozta a csapat. Persze nem volt olyan nehéz dolguk a mieinknek, hiszen az a 150-200 paksi, aki a helyszínen volt, hazai pályát varázsolt a fiúknak. Sokan mondták, hogy az idei év legjobb szurkolása volt, és ezt mi is így éreztük. Köszönjük mindenkinek! Ezzel az utolsó két meccsel véget ért az alapszakasz, és kezdődhet az igazán lényeges rész, a rájátszás. A Szolnokot sodorta az utunkba a szél, és azt hiszem, senkinek nem kell mondanom, hogy milyen pikáns derbik várhatóak ellenük. Mindenesetre a ráhangolódás a Kecskemét elleni meccsel megfelelően sikerült. Reméljük, hogy az ott tapasztalt hangulat lesz az alap, mert innentől már nem lehet lazítani. Szurkoljunk együtt a srácoknak, mutassuk meg, hogy Pakson is lehet igazán nagy szurkolást csinálni!HAJRÁ, ASE!!!Május 2-án, szombaton, szurkolói buszt indítunk Szolnokra! Jelentkezni lehet Babik Róbertnél a 20/3666-791-es számon."Baggio"

Elolvasom
Nyert az ASE a horvátországi edzőmeccsen HÍROLVASÓ

Nyert az ASE a horvátországi edzőmeccsen

2009.04.11, 19:08 Kosárlabda

Darda -  Atomerőmű SE70 - 77Csak az utolsó negyedben tudta a hazai pálya előnyét érvényesíteni a Dárda, addig az összes felvonást megnyerték Williamsék. A paksi négyes 19, Ian Johnson 18, M. English 12 pontot szerzett a szerdai találkozón. Szombaton a bajnokságban eddig mindössze három mérkőzését megnyerő DEKE otthonába látogatnak Dzunics Branizslavék.Forrás: Fortuna Rádió

Elolvasom
Siker a két edzőmeccsen HÍROLVASÓ

Siker a két edzőmeccsen

2009.03.10, 10:54 Kosárlabda

Amíg a Magyar Kupában folytak a hétvégi küzdelmek, és három csapat - Falco, Pécs, Szolnok - már kvalifikálta magát a Final Fourba, addig Pakson edzőmeccset játszott az ASE.Atomerőmű SE - VROS Darda 83-57 (18-13,15-10,29-12,21-22)A március 05-i edzőmérkőzésen Gulyás értelemszerűen nem játszott. Csütörtökön a horvát másodosztályú Dárdát simán győzte le a paksi csapat. Nick Williams 23/12, Ian Johnson 14/3, Csaplár-Nagy Ervin 11/3 ponttal vette ki a részét a győzelemből. Atomerőmű SE - Univer 82-80 (20-16, 22-19, 19-11, 21-34)Kecskemétet szoros csatában győzte le a paksi csapat. Vezetett már az atom közel húsz ponttal is a mérkőzés folyamán a végén mégis a dudaszó pillanatában esett kosár döntött. Nick Williams 23, Gosa 20/12, Ian 15/6, Medve 10 pontot dobott. 82-80-ra nyert az Dzunics legénység és szerdán újra összecsap a kiskunsági csapattal. A következő bajnoki találkozó szombaton lesz a Gesztenyés úton, a sÖrdögök lesz az ASE ellenfele a 20. fordulóban.Forrás: Fortuna RádióAtomerőmű SE - VROS Darda - Fotó: Molnár Gyula{morfeo 28} Atomerőmű SE - Univer 82-80 - Fotó: Molnár Gyula{morfeo 29}

Elolvasom
2007/2008 - 18. forduló HÍROLVASÓ

2007/2008 - 18. forduló

2008.02.17, 10:48 Kosárlabda

Férfi NB I: 2008. február 17., szombat, 18. forduló Bodrogi-Bau-Vásárhelyi KS - ATOMERŐMŰ SE Bodrogi-Bau-Vásárhelyi KS - Atomerőmű SE 86-130 (18-27, 21-34, 21-36, 26-33). Hódmezővásárhely, 500 néző. V: Páli, Kapitány, Csősz. Hódmezővásárhely: DRAHOS (21/6), D. Brooks (12/3), FREEMAN (15/3), Kováts R. (10), Gémes (11). Csere: Kukla Zs. (2), Csorba (4), Böszörményi (9/3), Babut (2), Szögi (-). Edző: Czuprák László. Atomerőmű SE: Mészáros Z. (3), Murry (6), Kiss Zs. (6/6), Horváth Z. (11/3), GULYÁS (23/3). Csere: C. BROOKS (22/6), TOROMAN (20/12), STEVENSON (26/6), Csaplár-Nagy E. (2), Panta (7/3), Morgen (2), Horányi (2). Edző: Sabáli Balázs. Az eredmény alakulása: 5. perc: 7-13, 15. p.: 27-38, 25. p.: 50-78, 35. p.: 68- 112. A találkozó olyan volt, mintha egy szimpla edzőmeccset vívott volna az ASE. Igaz, a két csapat tabellán elfoglalt helyezése alapján erre is lehetett számítani. A sereghajtó Hódmezővásárhely egyetlen pillanatra sem tudta megnehezíteni a paksiak dolgát, az Atom minden mutatóban jobbnak bizonyult. A két új fiú, az amerikai Stevenson és Brooks egyaránt biztatóan mutatkozott be, bár számukra a komolyabb meccsek lesznek az igazi értékmérők. Például a szombati megyei rangadó, amelyen a Dombóvárt fogadják Sabáli Balázs tanítványai. Sabáli Balázs: - Az volt a célunk, hogy az elején megfogjuk a hazaiakat, örülök neki, hogy simán nyertünk, és annak is, hogy a fiataljainknak is lehetőséget tudtam adni a rutinszerzésre. Webszemle: Ezúttal nem nyúltak mellé - Tolnai Népújság online - .... Megérik a pénzüket az új fiúk - Tolnai Népújság online - .... Két új légióssal áll fel az Atomerőmű - TEOL - ....