Lemásoltuk a hétvégi meccset, ismét győztünk Kaposváron

2014.03.14, 20:08 Kosárlabda
A hétvégi bajnokihoz hasonlóan a mai edzőmeccsen is 84-76 arányban nyertünk Kaposváron.

A bajnoki szünetet kihasználva egy edzőmeccsel törtük meg a tréningek monotonitását, így hat nappal a bajnoki után ismét elutaztunk Kaposvárra. A hazaiaknál ezúttal hiányzott Louis Hinnant, ellenben mi mind a négy légiósunkat bevethettük. A mérkőzés hajszálra úgy alakult, mit az előző: ismét a hajtós, erőszakos játékunkat erőltettük, amellyel az utolsó negyedben sikerült megtörnünk a somogyiak ellenállását, és újfent mi hagytuk egy győztesen a parkettet. Az előző meccsen többször is gondot okozó Davis-Hendlein páros ezúttal nem élt annyira centereink szorításában, jól semlegesítettük őket. A szoros eredmény főként az ellenfél remek távoli dobószázalékának köszönhető.

A meccsen minden felnőtt játékos lehetőséget kapott, és mindenki hozzá is tudott tenni a sikerhez.