ASE: Mihálovics 25/3, Pintér 12, Lacza 8, Magyar Milán 5, Féhr 4, Szabó 4, Tenki 2, Radóczi 2, Steigervald, Kunner, Merkl, Dohóczki B.

ASE U14/C – Siófoki KE
83 - 81
(19-16, 27-19, 15-25, 22-21)

ASE: Mihálovics 22/3, Pintér 20/3, Féhr 10, Tenki 10,Magyar Milán 6, Füredi Bence 6, Lacza 5/3, Márton 2, Füredi Barna 2, Magyar Káin, Radóczi, Steigervald

"December 17-én az ASE Sportcsarnokban lépett pályára az U14-es csapatunk a Regionális Serdülő Bajnokság 13. fordulójában a C csoportban. Az első mérkőzésünk a Kasi/B csapata ellen volt, ahol minden negyedet megnyerve sikerült a győzelmet megszerezni. A második mérkőzés már sokkal szorosabb volt a Siófok ellen, akik magassági fölényben voltak és két nem csak magas, de ponterős játékosuk is volt (mindketten 30-30 pont felett dobtak). Az első negyedet jól kezdtük (10-4), aztán az ellenfelünk egy 4-12-es szakasszal átvette a vezetést, végül kicsivel mi álltunk jobban a negyed végén (19-16). A negyed fontos eseménye, hogy Magyar Milán remekül védekezett a nála magasabb és erősebb siófoki magasember ellen, aki ekkor még nem sok pontot szerzett. A második negyed is nekünk sikerült jobban (27-19), így a félidőben 11 ponttal vezettünk, de a további két negyedben már össze lehetett tenni a két ötöst. Várható volt, hogy ez ellenfelünknek fog jobban kedvezni és ez így is lett, 9 pontot szereztek zsinórban, de csak a 7. percben értek utol minket, majd átvették a vezetést, de a negyed végére újra mi álltunk jobban (61-60). Nagyot küzdött a csapat, de sok hibával játszottunk, sajnos számos közeli dobást is elrontottunk, ami úgy tűnt nagyon fog majd hiányozni a végén. Az utolsó negyed is sok izgalmat tartogatott, egészen az utolsó percig mi vezettünk, ezután már újra a Siófoknál volt az előny. Már csak fél perc volt hátra amikor mi támadtunk és a végén Mihálovics Bálint hárompontos dobása sikeres volt, így visszavettük a vezetést és már csak 2 másodperc maradt.. A siófoki időkérést követően a mi térfelünkről végezték el a bedobást és még sikerült az egyik kulcsemberüknek átvenni a labdát és védővel a nyakán rádobni azt, de a labda lepattant a palánkról és így egy egylabdás mérkőzésen, erőn felüli (megérdemelt) győzelmet arattunk, így feljutottunk a B csoportba."