U20: Hazai pályán is legyőztük a Szegedet!

2023.03.27, 10:24 Kosárlabda
Morgen Frigyes edző beszámolója

Atomerőmű SE U20 - Naturtex-SZTE Szedeák U20: 87 - 78

Sáfrán 24, Heimann 16, Pajor 13, Arnold 12, Erdősi 9, Csizmadia 8, Ritter 3, Solymosi 2, Nagy -, Kovács - Bene -, Tolnai -

"Szegeden sikerült egy jó mérkőzést játszanunk az őszi forduló során így itthon is reális elvárás volt, hogy legyőzzük ellenfelünket. Nem játszottunk jó ritmusban és a szerkezetbeli fölényünket csak a negyedik negyedben tudtuk érvényre juttatni pedig az első perctől kerestük ezeket a lehetőségeket. A Szedeák alacsony szerkezettel is nagyon hatékony volt támadásban, 1-1 szituációkban rendre előnyt harcoltak ki ezt követően pedig a védekezésbeli rotációnkkal már gyakran elkéstünk. Dicsérni tudom csak a játékosokat mindenki nagyon akart bizonyítani, küzdött, hajtott de a játék kicsit görcsössé is vált a szombati napon. Nagyon örülök, hogy mind a 12 játékos pályára lépett, nagy gratuláció a csapatnak!"