Ötven százalékos teljesítmény Kecskeméten

2011.12.13, 08:47 Kosárlabda

A kecskeméti régiós kadet bajnokság újabb fordulójában a Kecskemét SI/A  és a Békéscsaba „C” csapataival játszottunk. Az ötvenszázalékos arány nem csak a győzelem és a vereség arány, de a mutatott játéké is.
Szerencsére nem volt a csapattal Antóni,Papp az U23 miatt ( ők egyébként sem játszanak itt), Sterczer és Villányi betegség és sérülés, Szappanos és Szemes más elfoglaltság miatt. Így megmaradhatott az illúzió (remélem nem az!), hogy ennél többre képes a társaság, mert sajnos a tanultakból a Kecskemét ellen csak helyenként volt valami látható és az intenzitás is csak rövid periódusokban volt csak megfelelő. Ezek a mérkőzések azért vannak, hogy mindenki játéklehetőséget kapjon és bizonyítson, megtudja oldani a feladatokat és be lehet tenni az „A” csapatba éles helyzetben is! Ezt most keveseknek sikerült bizonyítani, de nem adjuk fel, remélem a játékosok sem.

Atomerőmű SE – Kecskemét SI „A”
43:86
(28:15, 23:6, 15:7, 20:15)

ASE: Miholics 16, Gombos 10, Fazekas 9, Meixner 2, Veisz 2 cs.:Pulya 2, Sánta, Molnár, Bács,Oláh

A Békéscsaba ellen úgy látszott könnyebb dolgunk lesz annak ellenére, hogy Gombos Ádám lábsebe miatt nem játszott, Fazekas,Pulya és Sánta kéz és térdproblémák miatt alig , csak perceket vállalt. A csapat teljesítménye nem javult igazán így ellenfelünk a harmadik negyeded végéig folyamatosan vezetett (37:34). Aztán az utolsó játékrészben kicsit összeszedtük magunkat és letámadva annyi pontot szereztünk mint, három negyed alatt összesen és 34:3–ra nyertük az utolsó etapot, ill. a mérkőzést.