Paks: Kovács 9/3, Capers 3/3, Shepard 15/3, Lóránt 16, Jackson 7
Cserék: Paige 8/6, Valerio-Bodon -, Kis 6/6, Eilingsfeld 16/6

Körmend: Thames 18/6, Mócsán 8, Ferencz 12/6, Simons 18/9, Taylor 10
Cserék: Ireland 13/9, Takács -, Durázi 3, Tóth 4

Justin Jackson ütötte el a feldobásnál a labdát, így az első támadást csapatunk indíthatta, Shepard viszont nem volt eredményes a betörésből. Thames két büntetője után Lóránt Péter dobot egy tempót, amire Mócsán válaszolt a másik oldalon. Jól kezdte a mérkőzést a Körmend, a lepattanócsatákat is sorra nyerték meg Irelandék és jobb dobószázalékkal is dolgoztak. 6 pontos körmendi előnynél kérte ki Dzunic mester az első időkérését. Lóránt Péter pontjaival 1 pontra zárkóztunk fel, a másik oldalon viszont Ferencz Csaba triplája csont nélkül hullott a gyűrűbe. Nem működtek a kinti dobásaink, 0/3 volt a triplamutatónk két perccel az első negyed vége előtt, a Körmend viszont nyolc próbálkozásból négyszer talált be. (14-27)

Paige volt eredményes a második etap elején egy gyorsindításból, a kinti dobásink viszont továbbra sem működtek, az első triplánkat Eilingsfeld értékesítette a negyed második percében. A Körmend a negyed feléig tartani tudta a 14-15 pontos előnyt, Lóránt, Capers és Kis Raul pontjaival 6-ra zárkóztunk fel. (30-36) Taylor büntetői után Kovács vágott be egy triplát a vonalon túlról, a második negyedben sokkal eredményesebben dobtunk kintről. A félidőre végül 35-43-as állással mehettünk.

Lóránt Péter ziccere nyitotta a második félidőt, Thames triplája is jó volt a másik oldalon, majd Taylor is eredményes volt, ezzel megint 10 pont felett volt a különbség. Sok hibával kezdtünk, azonban a negyed felére sikerült 8 pontra felzárkóznunk. (47-55)

Jól kezdtük az utolsó felvonást, 4 perc után 12-2-es rohanással és Paige triplájával egyenlítettünk, majd Shepard büntetőivel a mérkőzésen először átvettük a vezetést. (68-67) Fej-fej mellett haladt mindkét csapat, viszont Ferencz triplája és Durázi kettese újabb lendületet adott a Körmendnek. Egy perccel a meccs lefújása előtt 9 pont volt a hátrányunk, ekkor Durázi két büntetőt hibázott, Shepard ezt egy triplával büntette a másik oldalon, ezzel az utolsó percen belül 4 pontra jöttünk fel. (77-81) Végül az Egis Körmend nyerte meg a találkozót, így ők jutottak be az elődöntőbe.