UP: Az 5. helyen végeztünk a Regionális Junior Bajnokságban

2024. jún. 4., 06:46 | Kosárlabda

Atomerőmű SE U18/B – Kozármisleny SE
65 – 97
(9-19, 20-36, 24-16, 12-26)

ASE: Pach 18/12, Mágocsi 18/9, Vértes 9/3, Baka 6/3, Jakab 5/3, Mihálovics 5/3, Jantner 2, Fábri-Nagy 1, Mácsik

Május 30-án az utolsó mérkőzésünket hazai pályán játszottuk a Kozármisleny ellen, és a tét a győztesnek a 4. helyezés volt. Sajnos nem teljes csapattal játszottunk és a mérkőzésen is volt, aki perclimiten volt mert sérülés után még nem volt teljes értékű, illetve a mérkőzés elején sajnos megsérült Fábri-Nagy is. Ráadásul sok dobásunk kimaradt már az első negyedben, ellenfelünk elhúzott és végig vezetve megnyerte a mérkőzést. A fő cél így az utolsó két negyedben az volt, hogy mindenki megfelelő időt játszon, így az U16-os játékosok is. Végül aktuális ellenfelünk szintén 11-9-es győzelmi-vereség mutatót ért el mint mi, de az egymás elleni eredmény nekik lett kedvező. Mindenkinek megköszönöm az idei munkáját, a szezonra jellemző volt, hogy jó kezdést követően nagy volt a hullámzás a sikeres és kevésbé sikeres periódusok között. A dobogó három fokára pedig a Baja, a PVSK/A és a Dombóvár léphetett fel.

 

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »

Gulyás Róbert szezonértékelője

2026. máj. 27., 11:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Negyedik helyen zártuk a szezont

2026. máj. 25., 20:04 | Kosárlabda

Elolvasom »