UP-ASE/GYKSE: Lesimázott minket a Pécs

2024. ápr. 3., 11:16 | Kosárlabda

NKA Pécs U15/C – Atomerőmű GYKSE U16B
117 – 23
(41-3, 37-12, 19-6, 20-2)

ASE-GYKSE: Fodor Zalán 11/6, Halasi Loránd 4, Takács Ákos 4, Tuboly Márk 2, Knapp Nimród 2, Bíró Benedek, Dombai-Pap Olivér, Jaszenovics Bence, László Keve, Pajor Márk, edző: Biró Miklós

„A 18 mérkőzésünkre nem jó előjelekkel utaztunk el a nagyon erős Rátgéber otthonába, mert éppen 10-en maradtunk, aki utazni tud, és csak 9-en tudtunk pályára lépni. Ez azonban csak plusz egy gondot jelentett a nagyon erős játékerőt képviselő hazai csapat ellen. A pécsi csapat gyorsan, összeszedetten támadott, és a védekezése is extra volt, ami megfogott bennünket. Dicséret illeti a Fiúkat, mert a nagy különbség ellenére sem adták fel, igyekeztek az utolsó erejükig küzdeni. Sajnos ezen a napon ez ennyire volt elég, de nem lehetünk elégedetlenek!”
-Bíró Miklós

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »

Gulyás Róbert szezonértékelője

2026. máj. 27., 11:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Negyedik helyen zártuk a szezont

2026. máj. 25., 20:04 | Kosárlabda

Elolvasom »