SZTE-Szedeák - Atomerőmű SE

2025. dec. 28., 09:00 | Kosárlabda

Férfi NB I. A-csoport – XIV. forduló
SZTE-Szedeák – Atomerőmű SE
2025.12.29. – 18:00 – Szeged Városi Sportcsarnok

Játékvezetők és MKOSZ ellenőr:
Makrai Márton, Győrffy Pál Attila, Pozsonyi László, Gergely Csaba

A 2025-ös év utolsó bajnoki mérkőzése következik hétfőn Szegeden, a sereghajtó Szedeák három győzelemmel és 10 vereséggel áll a tizennegyedik helyen. Csapatunk háza táján vezetőedzői poszton történt változás, Aleksandar Jonchevski helyére ismerős arc, Kostas Flevarakis érkezett, a görög szakember nem tétovázott sokáig, egyből belevágott a kemény munkába, aminek az első gyümölcse remélhetőleg egy idegenbeli siker lesz.

A találkozót élőben a Hunbasket TV oldalán lehet követni: https://www.hunbasket.tv/…/86457/szte-szedeak/atomeromu-se

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »

Gulyás Róbert szezonértékelője

2026. máj. 27., 11:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Negyedik helyen zártuk a szezont

2026. máj. 25., 20:04 | Kosárlabda

Elolvasom »