Schmidt Béla a vezetőedző

2018. nov. 19., 09:16 | Kosárlabda

Az Atomerőmű SE vezetősége 2018.11.19-én elfogadta Szrecsko Szekulovics lemondását, így a mester nem fogja tovább irányítani az ASE gárdáját. Ezzel egyidejűleg megszületett a döntés is a folytatásról, miszerint határozatlan időre Schmidt Béla veszi át a vezetőedzői pozíciót, míg Jan Pavlik másodedzőként fog segédkezni a munkában, így a pénteki DEAC elleni mérkőzésre már az „új” edzői stáb készíti fel a csapatot. 

HAJRÁ ASE!!

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »