Orlando Colemannel egy éves szerződést kötöttünk

2019. aug. 29., 08:13 | Kosárlabda

Egy éves szerződést kötött az Atomerőmű SE vezetősége Orlando Colemannel. Az amerikai légiós 1992-ben született Alabamában és a 2018-19-es szezonban került először Magyarországra. Tavaly 21 mérkőzésen lépett pályára a Jászberény színeiben és 17.3 pontot, 6.8 lepattanót és 1.2 gólpasszt átlagolt. A JKSE honlapján található cikkből kiderül, hogy Coleman tavaly ugrócsont sérülést szenvedett, amiből a rájátszásra nem sikerült felépülnie, azonban azóta sikeres rehabilitáción ment keresztül és egészségesen vághat neki a következő szezonnak – immáron piros-kék mezben. Új játékosunk vasárnap érkezik Paksra, így a következő héten már megkezdheti a felkészülést a csapattal.

WELCOME TO THE TEAM!

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »