
Face Kings – Judoplasztika
61-37
A mérkőzés kezdetétől a Face Kings diktálta a tempót, de a Judo a félidőig nem hagyta leszakítani magát. A 3. játékrész azonban fordulatot hozott. A negyed derekán a Kings először elérte a 10 pontos különbséget, és innentől már nem volt kérdés a győztes személye. A záró negyedben is tovább nőtt a felek közti távolság, így a Face Kings már a 6. győzelmét könyvelhette el, és hibátlanul vezeti a bajnokságot.
Alibi KC – Old Boys
49-64
Az első negyed az Alibinek sikerült jobban, és az itt kiharcolt pár pontos előnyt, egészen a félidőig meg is tudta tartani. A fordulás után azonban belehúzott az Old Boys és megfordította az állást, majd az utolsó negyedben pontot sem engedve ellenfelének simán hozta az összecsapást.
Street Boys – Puszta 5 City
33-55
Az első 10 percben felváltva estek a kosarak, egyik csapat sem tudott elhúzni ellenfelétől. A második etaptól azonban belemelegedett a City és folyamatosan növelte előnyét. A záró negyedre teljesen széteső Street Boys mégcsak megnehezíteni sem tudta ellenfele dolgát, így a Puszta 5 City könnyed győzelmet aratott.
A mérkőzések statisztikáját megtaláljátok a kosarlabda.ase.hu/varosi-bajnoksag/program menüpont alatt!





