
NB I. A-csoport – XXV. forduló
NHSZ-Szolnoki Olajbányász – Atomerőmű SE
2026.04.04. – 18:00 – Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők és MKOSZ ellenőr:
Dr. Mészáros Balázs, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lengyel Ádám József, Vághy Tamás János
Szombaton a listavezető Szolnoki Olajbányászhoz látogatunk az alapszakasz végéhez közeledve. Somogyi Ádámékat decemberben három ponttal sikerült hazai pályán legyőznünk, sokáig mi voltunk az egyetlen csapat, aki felül tudott kerekedni az idén kiválóan teljesítő gárda ellen. A sors úgy hozta, hogy a Magyar Kupa elődöntőjében is „randevúztunk”, Budapesten azonban egy hatalmas hajrát követően 5 ponttal maradtunk alul. Most ismét itt a lehetőség, öt meccs óta veretlenek vagyunk, reméljük folytatni tudjuk a menetelést a Tiszaligetben!
A találkozót élőben a Hunbasket TV oldalán lehet követni!






