Lovro Buljevic távozik Paksról

2022. jan. 27., 08:01 | Kosárlabda

Lovro Buljevic és az Atomerőmű SE közös megegyezéssel szerződést bontott.  A fiatal horvát magasember augusztusban érkezett a csapathoz próbajátékra, végül szeptember elején kötött a klub vele szerződést. Buljevic 18 mérkőzésen lépett pályára az alapszakaszban, 7.9 pontot, 4.9 lepattanót és 0.8 gólpasszt átlagolt.

Köszönjük Lovro, sok sikert kívánunk. továbbiakban!

 

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »