
Kedves Szurkolóink!
Pénteken Kecskeméten folytatjuk az alapszakaszt a Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét vendégeként. A rendező klub tájékoztatása szerint jegyet csak a helyszínen lehet vásárolni, a pénztárak 16:30-kor nyitnak, készpénzzel és bankkártyával is lehet fizetni. A felnőtt belépő 2.000 Ft, a diák/nyugdíjas jegy 1.200 Ft.
Jó szurkolást kívánunk, HAJRÁ ASE!






