Közlemény

2021. márc. 12., 08:04 | Kosárlabda

A COVID harmadik hulláma sajnos csapatunkat sem kerülte el. A jelenlegi járványügyi helyzetet mérlegelve az ASE vezetősége tesztelés alá vetette a játékosokat és stábtagokat, amit az Atomerőmű Tűzoltóság kirendelt szakemberei végeztek el. A gyorsteszt négy, majd a PCR teszt további egy játékosnál mutatta ki a koronavírus fertőzést, őket azonnal elkülönítettük a többiektől, azonban a lehetséges kontaktok miatt azok a játékosok és stábtagok akik pozitív eredményt produkáltak és azok, akik még nem estek át a fertőzésen hatósági karanténba kerültek. A második PCR tesztet csütörtökön végezték el a negatív teszttel rendelkezőkön, ennek az eredménye az előbb említett játékosok és stábtagok esetében szintén negatív lett, így csütörtökön éjfélkor feloldották a karantént. A Szeged csapatával egyeztetve a soron következő bajnoki mérkőzésünket foghíjasan ugyan, de lejátszuk a “napfény városában”. Eilingsfeld János, Gulyás Milán, Kevin Capers, Kalmár Viktor és Valerio-Bodon Vincent nem tud az elkövetkező hetekben a csapat rendelkezésére állni.

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »