
A regionális döntőn az Alba Fehérvár/A és a BLF-Ziccer vívta az első mérkőzést, ahol az Alba magabiztosan nyert. A második mérkőzést mi játszottuk az Elit Basket (MTK) csapatával. Nagyon jó ritmusban kezdtük a mérkőzést, mind kintről mind 1:1 szituációkban eredményesek voltunk, de sajnos a festékben és – a mérkőzés során végig – a palánk alatt sokkal jobban érvényesültek az Elit Basket játékosai, akik fizikálisan és adottságokban – szó szerint – fölénk nőttek. Nehezítette még a játékunkat, hogy voltak a csapatunkon belül olyan sportolói magatartások amivel nehéz előre felé tolnunk a szekeret.
Elit Basket : ASE 93:62
PLÉZER 17, Tálosi 4, Csobán 10, Dénes 2, Rausch -, Pupp -, Krasznai -, Gulyás 5, Lenger 15, Kalmár 6
A harmadik helyért vívott csatában nagyon jó rajtot vettünk. 12:0-val mentünk bele az első negyedbe majd folyamatosan zárkózott fel az ellenfél akik egy mérkőzésnyi időt tudtak pihenni az Alba meccset követően.
A félidőben már vezetett a BLF-Ziccer és bár Lenger Levente és Plézer Gábor kosaraival életbe maradtak még a remények a végjátékban sajnos nem nekünk állt a zászló.
BLF-Ziccer : ASE 72:70
PLÉZER 18,Tálosi 2, Csobán -, Dénes -, Rausch 1, Pupp -, Krasznai 7, Gulyás 10, LENGER 27, Kalmár 5
Plézer Gábor mindkét mérkőzésen nagyon hasznosan játszott, Lenger Levente pedig a második mérkőzésen a képességeinek megfelelően teljesített amit jó volt nézni.





