Jeremy Harris távozik

2019. nov. 27., 21:28 | Kosárlabda

Az Atomerőmű SE vezetősége szerződést bontott Jeremy Harris amerikai játékossal, aki a felkészülési időszaktól erősítette a csapatunkat. Jeremy kilenc mérkőzésen lépett pályára (mind a kilencen kezdőként) és meccsenként 6.9 ponttal, 4.4 lepattanóval és 1.6 gólpasszal segítette a csapatot. Sok sikert kívánunk neki a továbbiakban!

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »