Ian Baker távozik Paksról

2021. jan. 18., 17:39 | Kosárlabda

Az Atomerőmű SE szerződést bontott Ian Bakerrel, így az amerikai játékos távozik az Atomvárosból. Baker 12 meccsen szerepelt piros-kék mezben, 10.7 pontot, 2.2 lepattanót és 2.2 gólpasszt átlagolt.

Az amerikai játékos egyik legjobb mérkőzése december 9-én a Zalaegerszeg ellen volt, 25-ös VAL mutatóval zárta az estét, 25 pontot és 3 lepattanót szerzett.

További sportsikereket kívánunk az amerikai játékosnak!

Thank You Ian!

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »