Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

52 éves, tapasztalt edző érkezik az Atomvárosba, Ivica Skelin karrierjét másodedzőként 2001-ben a belga Verviers-Pepinster csapatánál kezdte, ahol három évet töltött el mielőtt két kisebb „kitérőt” követően vezetőedzőként tért vissza az egyesülethez. Később a horvát válogatott élére is kinevezték, legnagyobb sikereit azonban Hollandiában és Belgiumban érte el:

-Hollandia év edzője díj: 2014, 2015
-Holland szuperkupa győztes: 2014
-Holland kupagyőztes: 2014, 2015
-Holland bajnok: 2014
-Belga kupagyőztes: 2023
-BNXT-liga, Belgium év edzője díj: 2023

A szakember legutóbb Lengyelországban a Legia Warsaw és a Czarni Slupsk csapatait irányította.

„Örülök és megtisztelve érzem magam, hogy egy ilyen remek egyesület tagja lehetek. Ez a lehetőség remek kihívás számomra, hiszen az Atomerőmű SE-nél nagy elvárások vannak. Most igyekszünk olyan csapatot építeni, amelyik bárki ellen fel tudja venni a kesztyűt a bajnokságban.”
-mondta az újonnan kinevezett vezetőedzőnk.

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »