
52 éves, tapasztalt edző érkezik az Atomvárosba, Ivica Skelin karrierjét másodedzőként 2001-ben a belga Verviers-Pepinster csapatánál kezdte, ahol három évet töltött el mielőtt két kisebb „kitérőt” követően vezetőedzőként tért vissza az egyesülethez. Később a horvát válogatott élére is kinevezték, legnagyobb sikereit azonban Hollandiában és Belgiumban érte el:
-Hollandia év edzője díj: 2014, 2015
-Holland szuperkupa győztes: 2014
-Holland kupagyőztes: 2014, 2015
-Holland bajnok: 2014
-Belga kupagyőztes: 2023
-BNXT-liga, Belgium év edzője díj: 2023
A szakember legutóbb Lengyelországban a Legia Warsaw és a Czarni Slupsk csapatait irányította.
„Örülök és megtisztelve érzem magam, hogy egy ilyen remek egyesület tagja lehetek. Ez a lehetőség remek kihívás számomra, hiszen az Atomerőmű SE-nél nagy elvárások vannak. Most igyekszünk olyan csapatot építeni, amelyik bárki ellen fel tudja venni a kesztyűt a bajnokságban.”
-mondta az újonnan kinevezett vezetőedzőnk.






