Hivatalos: Vége a bonyhádi együttműködésnek

2023. máj. 15., 16:19 | Kosárlabda

A 2022/23-as évad befejezését követően az Atomerőmű SE és a Bonyhádi KSE együttműködése befejeződik. 2020-tól három évadon keresztül az Atomerőmű SE biztosította a játékosokat és az anyagi feltételeket az Atomerőmű KSE Bonyhád B-csoportos csapatának. Sajnos a kitűzött szakmai célokat csak nagyon kis mértékben sikerült megvalósítani, a paksi fiatalok fejlődésében fontos szerepet játszott volna a B-csoportos játéklehetőség.

Az Atomerőmű SE vezetősége úgy döntött, hogy a jövőben más formában képzeli el a fiatalok versenyeztetését.

Köszönjük a Bonyhádnak az eddigi együttműködést és sok sikert kívánunk neki a folytatásban.

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »