Vezetőedőznk nyilatkozata a Sopron KC elleni mérkőzés után.
Elolvasom »Elszenvedtük a harmadik vereségünket a szezonban.
Elolvasom »Az első és a negyedik negyedben nem tudtunk mit kezdeni a Szolnokkal.
Elolvasom »Remek mérkőzésen maradtunk alul az Alba ellen.
Elolvasom »Magyar Bajnokság - I. forduló
Elolvasom »Sok játékpercet kaptak a fiatalok.
Elolvasom »Szerb játékossal teljes a keret.
Elolvasom »Egy hét van a szezonrajtig.
Elolvasom »Copyright © ASE · impressive.hu