Eilingsfeld Jánossal hosszabbítottunk

2022.01.07, 08:27 Kosárlabda
A magyar válogatott játékos két évig még biztosan piros-kék mezben lép pályára.

Az Atomerőmű SE vezetősége csapatunk oszlopos tagjával, a magyar válogatott játékosával Eilingsfeld Jánossal újabb két évre szóló szerződést kötött. János, vagy ahogyan mindenki ismeri Jonesy 2012-ben csatlakozott először klubunkhoz, ahol az első etapban 2016-ig, majd 2017-től állt ismét az Atomerőmű SE rendelkezésére. Eilingsfeld eddig a 2021/22-es szezonban 15.1 pontot, 7.9 lepattanót és 1.1 gólpasszt átlagolt, jelenleg azonban egy kisebb sérüléssel küzd, így pár mérkőzést még kénytelen kihagyni.

Gulyás Róbert az Atomerőmű SE kosárlabda szakosztályának elnöke örül a hosszabbításnak:

"Nagy örömömre szolgál, hogy vezetői pályafutásom első hazai igazolása nem csak egy nagyszerű játékos, hanem egy igazi példakép is, aki egyesületünk hasznára lehet a következő két szezonban nem csak a pályán, hanem azon kívül is."

"Nagyon örülök, hogy sikerült újabb két évre aláírnom. Amikor a klub ajánlatott tett a hosszabbításra, nem sokáig gondolkodtam, hiszen sokat köszönhetek az Atomerőmű SE-nek, illetve a családdal is jól érezzük Pakson magunkat!"

-mondta Eilingsfeld János.


ADÓ 1%bezár

Támogassa adója 1 százalékával az Atomerőmű Sportegyesület fiataljait!

Atomerőmű Sportegyesület
Atomerőmű Sportegyesület Paks
Adószám: 19952259-2-17

Szakosztályaink által létrehozott alapítványok:

Atomerőmű Sportegyesület Kajak-kenu Szakosztály
Sporttal a Jövőért Alapítvány
Adószám: 18850831-1-17

Atomerőmű Sportegyesület Judo Szakosztály
Gyermek- és Diák Judoért Alapítvány
Adószám: 18860926-1-17

Atomerőmű Sportegyesület Női kosárlabda
Paksi Kosársuli Alapítvány
Adószám: 18858949-1-17

ADÓ
1%