Halmai Dani is marad piros-kékben!

2026. ápr. 17., 11:52 | Kosárlabda

Újabb magyar játékossal állapodtunk meg a folytatásról, Halmai Dániel a 2024/25-ös szezon elején érkezett az Atomvárosba és viszonylag hamar sikerült meghatározó játékossá válnia. A tavalyi sikeres évad után idén is folytatta a fejlődést, így a szakmai vezetőség a játékos szerződésében lévő opciós lehetőséggel élve plusz két évre hosszabbított.

„Örülök, hogy itt folytathatom Pakson és hálás vagyok a bizalomért, amit felém mutatnak. Az eddig itt töltött idő alatt sokat tanultam és fejlődtem és szeretnék továbbra is ezen az úton haladni. Motivált vagyok, hogy a következő években még jobb eredményeket érhessünk el, és ennek érdekében mindent meg fogunk tenni.”
-mondta Halmai Dani

„Két évvel ezelőtt egy fiatal tehetség érkezett hozzánk, aki – már nyugodtan kijelenthetem – csapatunk egyik meghatározó játékosává nőtte ki magát. Alázatossága, munkamorálja példamutató lehet a fiatal korosztály számára. Nem is volt kérdés, hogy klubunk élni fog az opciós lehetőséggel és életbe lépteti a következő két évre szóló szerződést.”
-nyilatkozta Gulyás Róbert szakosztályelnök

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »

Gulyás Róbert szezonértékelője

2026. máj. 27., 11:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Negyedik helyen zártuk a szezont

2026. máj. 25., 20:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Szezonzáró szurkolói ankétot tartunk!

2026. máj. 24., 10:19 | Kosárlabda

Elolvasom »