Gyűjtést szervezünk Beninek

2019. dec. 12., 08:28 | Kosárlabda

Az ASE gyűjtést szervez a Szolnoki Olajbányász elleni mérkőzésen a szemmozgató- és arcizombénulást szenvedett, Arnold-Chiari szindrómában szenvedő Pál Beninek. A csarnok bejáratához két dobozt is kihelyezünk, az egyikbe az adományokat várjuk, a másikba pedig egy cetlire írva az adománygyűjtésben résztvevők nevét, akik közt a félidőben egy dedikált ASE mezt sorsolunk ki. A gyűjtésből befolyt összeg 100%-át a családnak ajánljuk fel, amit a kisfiú külföldi vizsgálataira és kezelésére fordítanak.

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »