Gulyás Róbert szakosztályelnök értékelte a 2025/26-os alapszakaszt

2026. ápr. 14., 10:05 | Kosárlabda

„A tavalyi sikeres szezon után mindenki várta az újabb megmérettetéseket. Sajnos a felkészülés nem úgy sikerült, ahogyan kellett volna, betegségek és sérülések is nehezítették a munkánkat. A bajnokság első fordulóiban elszenvedett vereségek úgy érzem mentálisan kicsit megfogták a gárdát, látható volt, hogy nincs meg az összhang a csapat és az edző között, illetve véleményem szerint egy-két játékos nem a csapatért, hanem saját magáért játszott. Az edzőváltás után el kellett telnie egy kis időnek, mire a „régi-új” rendszerhez hozzászoktak a fiúk, ezt követően azonban az eredmények egyre szebbek lettek. A kupában a tavalyi sikert meg tudtuk ismételni, sajnos az elődöntőben nem játszottuk olyan jól, hogy a bivalyerős kerettel felálló Szolnokot meg tudtuk volna verni, de a bronzéremért folytatott küzdelemben a csapat odatette magát. Nagyon szép dolog, hogy idén is érem kerülhetett a nyakunkba a Magyar Kupában. Az egyik legfontosabb célt azonban sikerült elérnünk: hazai pályán kezdhetjük a rájátszást, ami úgy gondolom már önmagában egy szép eredmény, innen várhatjuk a folytatást első körben az Alba Fehérvár ellenfeleként.”

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »

Gulyás Róbert szezonértékelője

2026. máj. 27., 11:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Negyedik helyen zártuk a szezont

2026. máj. 25., 20:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Szezonzáró szurkolói ankétot tartunk!

2026. máj. 24., 10:19 | Kosárlabda

Elolvasom »