Folytatódik a bajnokság!

2020. nov. 27., 08:52 | Kosárlabda

Az MKOSZ döntése alapján az elmaradt mérkőzéseket kell pótolnunk a szezon folytatása előtt, így december 5-e helyett már november 30-án, közel egy hónapos szünet után fogunk ismét tétmérkőzést játszani. Legutoljára az Egis Körmend otthonában léptünk pályára november 3-án. Csapatunk jelenleg a hatodik helyen áll 4 győzelemmel és 2 vereséggel.
Feszített tempójú hetünk lesz, hétfőn a Jászberény, szerdán a Szeged, szombaton pedig a Pécs csapatával fogunk megmérkőzni, a találkozók 18:00-kor fognak kezdődni, az új szabályozások miatt zárt kapuk mögött.

A mérkőzéseket élőben a MindiGo Sport applikációjában vagy weboldalán keresztül lehet követni.

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »