Elhunyt Schmidt Ferenc

2020. ápr. 23., 07:11 | Kosárlabda

Hosszan tartó betegség után elhunyt Schmidt Ferenc a paksi kosárlabdázás egyik meghatározó alakja. Mindene volt a kosárlabda. A gimnáziumi évei alatt szerettették meg vele ezt a sportágat, majd később részt vett az Atomerőmű Sportegyesület Kosárlabda szakosztályának a megalakulásánál is a 80-as években. Ettől kezdve a csapat intézőjeként dolgozott, jegyzőkönyvet vezetett, a csapat körüli egyéb dolgokat rendezte, a mérkőzésekre való utazásokat szervezte, minden vonatkozásban segédkezett a csapat körüli feladatok megoldásában. Végigkísérte a csapatot a megyei bajnokságtól az NB II-n át az első osztályig, mindemellett a Paksi Atomerőmű hírközlési osztályán nyugdíjazásáig dolgozott.
Híres mondása volt, hogy „A vantól nem kell félni.”
Nyugodjon békében!

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »