Egy igazoltan fertőzött játékosunk van

2020. okt. 15., 12:50 | Kosárlabda

Kedves Szurkolók!

Tájékoztatni szeretnénk titeket csapatunk jelenlegi helyzetéről. Miután a játékosaink és az edzők önkéntes karanténba vonultak egy csapattársunknál tünetek jelentkeztek, majd pozitív koronavírus tesztet produkált. Az ő esetében az Országos Sportegészségügyi Intézet által előírt szabályokat fogjuk alkalmazni. A tünetmentes játékosaink esetében október 21-én szűnik meg a hatósági karantén.

Időközben az egészséges játékosok online meeting keretén belül otthoni edzésgyakorlatokat végeznek Ivan Brankovic erőnléti edző segítségével, hiszen fontos az, hogy ez alatt az idő alatt is formában maradjanak. A karantén megszünése után fontos, hogy megfelelő fizikai állapotban tudják folytatni a munkát.

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »