
Bence játékosként több hazai klubnál is megfordult, később edzői pályafutását az NKA Universitas Pécsnél kezdte meg, ahol utánpótlás edzőként, majd a férfi felnőtt csapat másodedzőjeként segítette a klubot. Fiatal szakemberünk számára nyáron sincs pihenés, hiszen a magyar U18-as válogatott edzői stábjának oszlopos tagjaként az off-szezonban is van teendője.
„Először Teszler Sándortól érkezett a megkeresés, hogy másodedzőt keres a csapat. Ezután Gulyás Róbert felvázolta a szakmai terveket és az én feladataimat, szerepkörömet, ami után nem kellett sokat gondolkodnom, hogy elfogadjam az ajánlatot. Nagyon tetszett az elképzelés és a kitűzött célok, rövid- illetve hosszútávon is. Azért fogok dolgozni minden nap, hogy segítsem a klubot elérni ezeket a célokat. Volt szerencsém több különböző nemzetiségű és stílusú edzővel együtt dolgozni, úgy gondolom, hogy mindenkivel sikerült eddig megtalálni a közös hangot, szerintem könnyen fog menni a beilleszkedés. Fő feladatom az új vezetőedző munkájának segítése mellett az ellenfelek feltérképezése lesz. Jól ismerem a mezőnyt, a játékosokat és az edzőket is, most már évek óta dolgozom ebben a szerepkörben. Emellett a játékosok egyéni fejlődését is szeretném segíteni, kiemelten a fiatal játékosokét.”
-nyilatkozta Bence.






