Benke Szilárddal hosszabbítottunk!

2026. ápr. 16., 17:44 | Kosárlabda

Az Atomerőmű SE vezetősége megkezdte a 2026/27-es szezon előkészületeit, aminek első lépéseként a csapatunkat két éve erősítő magyar válogatott játékossal, Benke Szilárddal sikerült megegyeznünk. Szili az idei alapszakaszban 24 mérkőzésen lépett pályára, 15.1 pontot, 3 lepattanót és 3 gólpasszt átlagolt.

„Mikor ide érkeztem akkor is azt mondtam, hogy “projektként” tekintek a következő két évre, hasonlóan van ez most is. Sikerült előrébb lépni klubszinten, bízom benne, hogy a következő két szezonban közösen el tudjuk érni a céljainkat!”
-nyilatkozta Benke Szilárd

„Örömünkre szolgál, hogy sikerült megegyeznünk a közös folytatásról, Szili személyében olyan játékost ismerhettünk meg, aki mind a hozzáállásával, mind a teljesítményével csapatunk húzó embere. Remélhetőleg a következő két éves együttműködés minimum ennyire, de reményeink szerint még eredményesebb lesz.”
-mondta Gulyás Róbert szakosztályelnök

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »

Gulyás Róbert szezonértékelője

2026. máj. 27., 11:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Negyedik helyen zártuk a szezont

2026. máj. 25., 20:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Szezonzáró szurkolói ankétot tartunk!

2026. máj. 24., 10:19 | Kosárlabda

Elolvasom »