Bemutatkozott a 3x3-as csapatunk!

2023. okt. 30., 08:33 | Kosárlabda

Az Atomerőmű SE a 2022-es év végén alapította meg 3×3-as szakosztályát, amelynek a vezetésével Dr. Teszler Sándort, a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének felügyeleti tagját bízta meg. A közös munka most kezdődhetett el, ugyanis a Baranya Megyei Kosárlabda Szövetség „Bernáth Miklós” 3×3 Bajnokságába adtuk le a nevezésünket, ahol az első fordulóban Pécsett vendégeskedtünk.

A nyitó mérkőzésen a Kozármisleny ellen 21-7 arányban kaptunk ki, viszont a 3H (15-7) és a Bátaszék (15-14) ellen javítani tudtunk, így összesítésben két győzelemmel és egy verséggel zártuk a szombati játéknapot.

A következő forduló november 11-én Komlón kerül megrendezésre.

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »

Gulyás Róbert szezonértékelője

2026. máj. 27., 11:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Negyedik helyen zártuk a szezont

2026. máj. 25., 20:04 | Kosárlabda

Elolvasom »