"Az öltözői hangulat különösen jó volt..."

2019. jún. 14., 07:49 | Kosárlabda

Korábbi cikkünkben megírtuk, hogy Ruják András és a klub nem hosszabbított szerződést, így két év után távozik a magyar válogatott játékos. Pár mondatban összeszedte a gondolatait, ezt olvashatjátok most el:

Két évet töltöttem Pakson, sokban hasonlítottak egymásra. Sokan kérdezték milyen a városban élni, nekem teljesen megfelelnek a kisvárosi mindennapok, amikor kocsiba se kell ülni esetleg, gyalogosan elérhető sokminden, a kutyámmal lemegyek és egyből el tudom engedni a mezőn rohangálni, úgyhogy jól megvoltam. Úgy éreztem mind a kétszer volt potenciál a csapatban, idén az öltözői hangulat ráadásul különösen jó volt. Sajnos amivel végig küzdöttünk az volt, hogy nem tudtunk hosszú ideig kiegyensúlyozottak maradni, bár őszintén szólva pár havonta mindig volt valami változás a csapat életében, játékosok, edzők, sérülések, de ettől függetlenül jó lett volna egy két hullámvölgyet elkerülni, vagy a sikeresebb időszakot elnyújtani kicsit, mert láttuk, hogy 1-2 győzelem is több helyezést jelentett az idei bajnokságban. Sajnos így alakult, mindenkinek minden jót kívánok a csapatnak, a körülötte dolgozóknak, és azoknak is, akik rendre kijártak a meccseinkre!

Köszönjük Ruji, további sok sikert kívánunk!

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »