Augusztus 15-én kezdődik a felkészülés

2022. aug. 1., 07:34 | Kosárlabda

Az Atomerőmű SE férfi kosárlabda csapata augusztus 15-én kezdi meg a felkészülést a 2022/23-as bajnoki évadra. Csapatunk három tornán és egy edzőmérkőzésen fog részt venni a szezon kezdetéig:

-09.07-08. között Csehországban lépünk pályára a BC Brno és a BK Redstone Olomouc ellen
-09.13-án Szegeden vendégeskedünk
-09.16-17. között ismét megrendezzük a Morgen Ferdinánd Emléktornát
-09.23-24-én Kaposváron zárjuk a felkészülési időszakot

Az idegenlégiósok érkezése augusztus végére várható, azonban Eilingsfeld Jánosra korlátozottan tud majd számítani Csirke Ferenc vezetőedzőnk a válogatott szereplései miatt.

A bérletértékesítéssel kapcsolatos információkat később, egy külön posztban fogjuk kommunikálni.

HAJRÁ ASE!

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »