Atomerőmű SE - Zalakerámia ZTE KK

2019. ápr. 9., 17:17 | Kosárlabda

NB1. – KÖZÉPSZAKASZ – 1. forduló
Atomerőmű SE – Zalakerámia ZTE KK
Paks, 2019.04.10. 18:00
V.: Kapitány G., Söjtöry T., Nyilas I., (Páli K. Dr.)

Várható kezdőcsapatok:
ASE: Kovács Á. – Faust – Henton – Eilingsfeld – Jevtovic
ZTE: Thompson – Doktor – Green – Szabó Zs. – Agafonov

Dzunic Branislav: Szerdán megkezdődik számunkra a középszakasz, elégedettek vagyunk hogy idekerültünk és nagy reményekkel fogunk játszani. Természetesen a célunk az, hogy a rájátszásba kerüljünk, de nem szabad elfelejtenünk, hogy rendkívül kiegyenltett a mezőny, ezért minden mérkőzés fontos. Az első ellenfelünk a ZTE lesz, koncentrálnunk kell a mi játékunkra, motiváltak vagyunk és megpróbáljuk a legjobbat kihozni a mérkőzésből.

HAJRÁ ASE!!!

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »