Atomerőmű SE - Jászberényi KSE

2020. nov. 29., 17:05 | Kosárlabda

Közel egy hónapos szünet után folytatódik a bajnokság, ezúttal azonban zárt kapuk mögött fogadjuk a Jászberény együttesét az ASE Csarnokban hétfőn 18:00-kor. Az elmúlt időszakban nem feltétlenül úgy alakultak a dolgok, ahogyan azt mi szerettük volna, karantén és sérülések is nehezítették a felkészülésünket, most viszont teljes erőbedobással vághatunk neki a folytatásnak. Csapatunk jelenleg négy győzelemmel és két vereséggel a hatodik helyen áll, a vendégek győzelem nélkül, három elvesztett mérkőzéssel a hátuk mögött, megfogyatkozva érkeznek az Atomvárosba, ráadásul friss információk szerint Miljan Curovic vezetőedzővel és Aleksandar Radukic játékossal is szerződést bontott a JKSE.

A mérkőzést élőben a MindiGO Sport weboldalán és applikációján keresztül lehet követni.

Kalmár Viktor nyilatkozott nekünk a mérkőzésről:

 

GYERÜNK FIÚK, HAJRÁ ASE!

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »