
Bonyhádi KSE – Atomerőmű GYKSE U16/A:
28 – 106
(3-26, 9-33, 10-24, 6-23)
ASE: Bakó Bálint (33/9), Bíró Botond (20/3), Papp Bálint (14), Gebhardt Bence (8), Tuboly Zalán (15), Szemes Márk (10/3), Molnár Zsigmond (4), Tolnai-Halász László (2), Takács Ákos (-), Knapp Nimród (-)
„Az történt, amire számítottunk. Gratulálok a csapatomnak, mert sikerült teljesíteni a kérésem, hogy kevesebb pontot kapjunk, mint amennyit haza pályán kaptunk. Felhívtam a figyelmet, hogy nem szeretnék egyénieskedő játékot látni és próbáljuk meg egymást jobbá tenni, ez kicsit vissza is ütött, mert túl önzetlenné váltak a srácok, amiből sok hibás döntés született. Ebből is lehet fejlődni, hogy az arany középutat megtaláljuk.”
-Császár Béla, edző






