ASE-GYKSE: U16/B hatodik forduló

2023. dec. 6., 12:44 | Kosárlabda

Bonyhádi KSE – Atomerőmű GYKSE U16/B:
60 – 55
(14-9, 12-16, 20-13, 14-17)

ASE-GYKSE: Halasi Loránd 12/6, Lénárd Bertalan 8, Kajsza Barna 7/3, Dési Erik 5, Doszpod Máté 4, Jaszenovics Bence 4, Bíró Benedek 4, Jankovits Milán 4, Knapp Nimród 4, Pajor Márk 3/3, Takács Ákos -, Flaisz Ákos -. Edző: Császár Béla, Biró Miklós

„Bár nem kezdtük rosszul a mérkőzést, hisz az első negyed felénél 3 pontos előnyben voltunk úgy, hogy csupán 2 kosarat kaptunk az 5 perc alatt. Sajnos azonban itt vezettünk a mérkőzésen utoljára. Ezután azonban felébredt a Bonyhád, és könnyű ziccerekkel és támadó lepattanókkal előbb átvette a vezetést, majd 10 pontos előnyre tett szert. Szerencsére nem adtuk fel, és a félidőre ezt sikerült 1 pontra ledolgoznunk 2 sikeres hárompontossal. A második félidőben újra csak futottunk az eredmény után, és 10-12 ponttal mindig az ellenfél járt előrébb. A végére ezt 5 pontra tudtuk kozmetikázni, de sajnos ezen az estén nem volt esélyünk az erősebb és magasabb hazaiak ellen. Szerettünk volna rendszerben játszani, de a hetek óta edzésen gyakoroltak közül ezen az estén nem tudtunk megvalósítani az alapmozgásokat sem. Dolgozunk tovább.”
-Bíró Miklós, edző

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »