ASE-GYKSE: "Még dolgoznunk kell..."

2024. dec. 3., 07:16 | Kosárlabda

NKA Pécs U16/C- Atomerőmű GYKSE U16/A
72 – 60
(20-20, 20-18, 13-15, 19-7)

Dési 16/3, Kajsza 12, Pajor 8, Szabolcski 7, Fodor 6/3, Molnár 6/6, Papp 3, Knapp 2, Zack, Janó, Lénárd

„Egy kiélezett, szoros meccset sikerült játszani idegenben az Akadémia csapatával egészen 35-36 percig. Ott pár hibánk sajnos megpecsételte a sorsunkat, mert már nem maradt időnk kijavítani, de el is fáradtunk. Egy kicsit jobban néztünk már ki az agresszív védekezés ellen, de az elzárásokkal és a passzokkal még mindig hadilábon állunk. Ezeken (is) sokat kell dolgozni még! A védekezésünk nem volt rossz a második félidőben már, de az azért rosszul néz ki, hogy a Pécs egy játékosa dobta a csapatuk pontjainak több mint a felét (37 pont a 72-ből) és csapatként nem tudtuk levédeni… Pedig egy kicsit okosabban játszva, jobban koncentrálva nyerhető meccs lett volna.”
-Rutkai Péter

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »

Gulyás Róbert szezonértékelője

2026. máj. 27., 11:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Negyedik helyen zártuk a szezont

2026. máj. 25., 20:04 | Kosárlabda

Elolvasom »