ASE-GYKSE: Jól sikerült a IV. meccsünk

2023. nov. 21., 09:52 | Kosárlabda

Atomerőmű GYKSE U16/B – Siófoki Kosársuli Egyesület:
65 – 58
(20-14, 22-18, 15-16, 8-10)

GYKSE: Kajsza Barna 13, Dési Erik 10/3, Lénárd Bertalan 9/3, Halasi Loránd 7, Pajor Márk 7, Jankovits Milán 6, Doszpod Máté 5/3, Szabó László 2, Takács Ákos 2, Knapp Nimród 2, Jaszenovics Bence 2, Bíró Benedek –
Edző: Császár Béla, Bíró Miklós

„A mérkőzés elején sikerült meglepnünk a siófoki csapatot a lendületes játékunkkal, ami azt eredményezte, hogy a félidőre 10 pontos előnnyel fordultunk. Sajnos a szervezettség hiányzott a támadásainkból, és a védekezésünk sem csapatként működött, de az előnyt egészen a mérkőzés végéig sikerült megőriznünk, és ezzel az első győzelmünket szereztük meg ebben a sorozatban.”
-Bíró Miklós

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Berkics Bence lesz Ivica Skelin segítője

2026. jún. 24., 10:26 | Kosárlabda

Elolvasom »

Horvát szakember érkezik a csapatunk élére!

2026. jún. 24., 09:33 | Kosárlabda

Elolvasom »

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »