ASE 3x3: Második helyen végeztünk!

2024. máj. 9., 07:18 | Kosárlabda

Május 4-én, szombaton Pécsett a Rátgéber Akadémián rendezték meg a Baranya vármegyei Bernáth Miklós Bajnokság szuperdöntőjét női és férfi vonalon egyaránt. Csapatunk a Mecsek SE, a Komló és a You Know My Name legyőzése után jutottak be a döntőbe, ahol 20-20-as eredmény után a hosszabbításban 20-21-re kaptak ki a Kozármislenytől, így a négytagú csapat nyakába ezüstérem kerülhetett.

Szívből gratulálunk a fiúknak!

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »

Gulyás Róbert szezonértékelője

2026. máj. 27., 11:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Negyedik helyen zártuk a szezont

2026. máj. 25., 20:04 | Kosárlabda

Elolvasom »