Aleksandar Jonchevski távozik a klubtól

2025. dec. 28., 08:56 | Kosárlabda

Az Atomerőmű SE vezetősége a legutóbbi bajnoki mérkőzésünk után értékelte a 2025/26-os alapszakasz első felét. Csapatunk jelenleg a hetedik helyen áll hét győzelemmel és hat vereséggel, azonban sem a mutatott játék, sem a játékosokból kihozott teljesítmény nem felel meg a szezon előtt megfogalmazott céloknak.

Élve a szerződésben lévő bontási opcióval, klubunk Aleksandar Jonchevski vezetőedzővel szerződést bontott. Sok sikert kívánunk a szakembernek a továbbiakban!

Az Atomerőmű SE új vezetőedzője hamarosan bejelentésre kerül.

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »

Gulyás Róbert szezonértékelője

2026. máj. 27., 11:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Negyedik helyen zártuk a szezont

2026. máj. 25., 20:04 | Kosárlabda

Elolvasom »