3x3: Megnyertük a harmadik fordulót!

2023. dec. 9., 13:55 | Kosárlabda

Az Atomerőmű SE 3×3-as csapata a Baranya Megyei Bernáth Miklós Bajnokság harmadik fordulójában Pécsett lépett pályára, ahol előbb a Mohács csapatát 21-17-re, majd a PEAC II-őt 21-9-re verték meg a fiúk. A legjobb négy között a Mecsek SE sem tudta megállítani a gárdát, végül a döntőben a PEAC I. csapatát győztük le, így elsőként zártuk ezt az állomást.

Az már csak hab a tortán, hogy a forduló MVP-je az ASE színeiben játszó Vida Máté lett.

Gratulálunk a fiúknak!

További hírek

Kosárlabda szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Fiatal játékosainkkal hosszabbítottunk!

2026. jún. 19., 08:12 | Kosárlabda

Elolvasom »

Sportmasszőrt keresünk!

2026. jún. 4., 10:57 | Kosárlabda

Elolvasom »

Gulyás Róbert szezonértékelője

2026. máj. 27., 11:04 | Kosárlabda

Elolvasom »

Negyedik helyen zártuk a szezont

2026. máj. 25., 20:04 | Kosárlabda

Elolvasom »